هتل جهانگردی نایین
اینترنت رایگان
یخچال
آب گرم
تلفن
روم 24 ساعت
روم 12 ساعته
تلویزیون
شهرستان نائین وسیعترین شهرستان استان اصفهان است.هتل جهانگردی نائین نائین سرزمینی کویری است که یکی از زیباترین دیدنی‌های طبیعی این شهرستان محسوب می‌شود. در این کویر مناطقی با تپه‌های بزرگی از ریگ پدید آمده که از آن‌ها منطقه ریگ جن یکی از زیباترین مناطق کویر است.
در منطقه کویری نائین جنگل و بیشه به مفهومی که شناخته می‌شود موجود نیست. اما در این سرزمین جنگل‌هایی از تاق و گز هست که تنها به این منطقه اختصاص دارند همچنین در خور مناطق پیرامون آن نخلستان‌های خیال‌انگیز جلوه‌ای کمتر از زیباترین بیشه‌ها و جنگل‌ها ندارد.
هتل جهانگردی نائین در خیابان شهید رجائی نائین واقع شده است. هتل جهانگردی نائین وابسته به شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی بوده و بر اساس رتبه بندی هتلها در ردیف مهمانسراها قرار می گیرد.
فاصله هتل جهانگردی نائین تا مسجد اباعبداله ۲۰۰متر٬ فاصله تا مسجد خواجه خزر ۵۰۰ متر٬ تا بازار بزرگ ۵۰۰ متر و تا امامزاده سلطانعلی ۶۰۰ متر می باشد.
واحدهای اقامتی بصورت اتاق های دوبلکس بوده و رستوران زیبای آن با تزئینات سنتی فضای دلچسب و مناسبی را برای مهمانان فراهم کرده است، معماری سنتی و زیبای این هتل تحسین برانگیز می باشد.
Uنایین - نایین خیابان شهید رجایی جنب حلال احمر
J03146253081
ساختمان پاسداران
تهران، خیابان پاسداران
خیابان شهید حجت سوری، پلاک 5
تلفن: 23 21 2665 - 021
ساختمان شمس
تهران، خیابان ولی عصر
روبروی توانیر، کوچه شمس، پلاک 3
تلفن: 00 08 8866 - 021
©2017 ITTIC, All Right Reserved