طراحی سایت
DNNGo.LayerGallery

گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی

گذری بر سخنان معاونان در سیزدهمین همایش سراسری مدیران

  • [HOTELADDRESS]
  • [HOTELTEL]

از کتاب دستور العمل اجرایی تا پایبندی به بودجه

 

سیزدهمین همایش سراسری مدیران گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی به عنوان گسترده و بزرگترین گروه هتلدار کشور در هتل جهانگردی ارومیه برگزار شد. در این گردهمایی که مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا نیز حضور داشت مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونان گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی به سخنرانی پرداختند.

 

اجرای کتاب دستور العمل اجرایی هتل ها ضروری است

معاون اجرایی هتل ها در جریان برگزاری سیزدهمین همایش سراسری مدیران اجرای محتوای کتاب دستورالعمل اجرایی هتل ها را ضروری دانست.

مرجان علمی با ابراز رضایت از عملکرد مدیران هتل ها در حوزه ساخت و بهسازی هتل هایشان گفت: باعث افتخار است که طی دو سال فعالیت در کنار هم توانسته ایم آسمان ایرانگردی را ستاره باران کنیم.

وی درباره کتاب دستور العمل اجرایی هتل ها توضیح داد: این کتاب برگرفته از دستور العمل زنجیره های بزرگ هتلی دنیاست که با همکاری و همفکری مدیران شرکت تهیه شده است.

علمی در پایان با تاکید بر پویایی و تحرک مدیران تصریح کرد: عملکرد مدیران برآیند عملکرد کارکنان آنان است و پویایی آنها نظم و پیشرفت هتل را منجر می شود.

 

تاکید معاون مالی و اداری شرکت بر اجرا و تحقق به بودجه

معاون مالی و اداری گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی در سیزدهمین همایش مدیران بر اجرا و تعهد به بودجه هتل ها هتاکید کرد.

علی اصغر قاسمی با تاکید بر اهمیت حرکت هتل ها در مسیر بودجه گفت: برای اینکه بتوانیم در مسیر درست و اصولی حرکت کنیم و تمام اهداف شرکت را تیک بزنیم باید به بودجه وفادار باشیم و از آن تخطی نکنیم.

وی در ادامه با توضیح اینکه ثبت روزانه حساب ها و گزارشات ماهانه مالی از اهمیت زیادی برخوردار است تصریح کرد: مدیران و حسابداران هتل ها به ما کمک کنند تا بتوانیم نیازهای هتل ها را با تزریق بودجه کافی برطرف کنیم.

معاون مالی و اداری گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی در پایان با قدردانی از مدیر و پرسنل هتل جهانگردی ارومیه همایش سراسری مدیران را مفید دانست و از حضور در این همایش ابراز رضایت کرد.

 

موفقیت با تلاش در دسترس است

معاون سرمایه گذاری و توسعه گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی با تاکید بر تلاش روز افزون مدیران هتلها گفت: موفقیت راه هایی دارد که خلاصه تمام انها تلاش است.

بهزاد امینی در ادامه با بیان راهکارهایی درباره موفقیت گزارشی از عملکرد شرکت در سال های گذشته بیان کرد.

[GOOGLEMAPS]

1 - وجه دریافتی از بابت این ذخیره اقامت به عنوان پیش‌پرداخت؛ به‌صورت علی الحساب و معادل تقریبی قیمت هر شب اتاق دریافت گردیده که پس از حضور میهمان در مرکز اقامتی، بر اساس مدت قطعی اقامت و سایر هزینه های انجام شده، مطابق صورتحساب صادره در محل مرکز اقامتی مربوطه تسویه نهائی انجام خواهد گردید.
2 - ذخیره های بدون پیش پرداخت و كد شناسایی ذخیره جا فاقد اعتبار می باشند.
3 - صدور این حواله ذخیره جا به منزله قبول مقررات سامانه فروش و رزرواسیون اقامتی مراکز گردشگری کشور و مرکز اقامتی تعیین شده از سوی میهمان می باشد.
4 - كد شناسایی فروش ذخیره جا می بایستی به‌هنگام مراجعه میهمانان به مرکز اقامتی ارائه شود در غیر اینصورت امكان استفاده از اماكن اقامتی مقدور نبوده و ذخیره جا فاقد اعتبار خواهد بود.
5 - ذخیره اقامت بنا بر درخواست متقاضی و به‌نام میهمان استفاده كننده صادر و غیر قابل انتقال می باشد.
6 - زمان تحویل اتاق به مسافران در روز ورود ساعت 14 و تخلیه اتاق در روز خروج ساعت 12 ظهر می باشد. مسافر ملزم به رعایت دقیق ساعات یادشده بوده و درصورت امکان بر حضور بیشتر مسافر در اتاق، مستلزم پرداخت هزینه اقامت اضافه خواهد بود.
7 - همراه داشتن شناسنامه عكسدار میهمانان و همراهان در زمان ورود و اقامت و رعایت شئونات اسلامی در مراکز اقامتی الزامی است.
8 - همراه داشتن و استفاده هرگونه وسائل گازسوز ممنوع می باشد و طبخ غذا فقط در واحدهای ویلایی محدود به قوانین مرکز اقامتی میسر خواهد بود.
9 - چنانچه میهمانان در موعد مقرر به هتل مراجعه ننماید مكان ذخیره شده فقط به‌مدت یك شب خالی نگه داشته شده و ضمن دریافت هزینه شب اول، حواله ذخیره جا از روز بعد باطل خواهد شد.
10 - انصراف حواله هایی که از طریق دفاتر فروش صادر شده فقط در همان دفتر و یا از طریق سامانه رزرواسیون ممکن می باشد، بازپرداخت وجوه دریافتی، از طریق دفتر ذخیره کننده میسر می باشد.
11 - درصد و زمان انصراف حواله ذخیره جا : الف- در محدوده زمانی بین صدور این حواله تا 3 روز قبل از روز ورود میهمان به مرکز اقامتی مبلغ 20% یک شب به‌ازاء هر اتاق ب - تا روز قبل از ورود مهمان، مبلغ 50% یک شب به‌ازاء هر اتاق ت – از روز ورود به بعد، معادل یک شب به ازاء هر اتاق، کسر خواهد شد.
12 - از روز 28 اسفند لغایت روز 14 فروردین مقررات ویژه ایام نوروز حاكم بوده و انصراف ذخیره جا از زمان دریافت حواله حداکثر تا 15 اسفند ماه با کسر هزینه معادل 50٪ می باشد و پس از آن تاریخ استرداد وجه به ذخیره کننده امکان پذیر نمی باشد.
13 - در ایام نوروز مبلغ دریافتی بابت این حواله ذخیره جا بطور علی الحساب و بر اساس رشد منطقی بر نرخ های سال جاری محاسبه شده و مبلغ واقعی هزینه اقامت مطابق نرخ های مصوبه در صورتحساب نهایی صادره در محل واحد اقامتی تعیین و دریافت خواهد شد.
14 - چنانچه به‌ علت بروز قوای قهریه (رخداد و بلایای طبیعی و حوادثی خارج از اختیار و اراده شركت) ذخیره انجام شده توسط مرکز اقامتی یا دفاتر مراكز ذخیره اقامت لغو گردد، وجوه دریافتی عیناً به مسافر مسترد خواهد شد.
15 - تغییر محل اقامت، تغییر تاریخ، انصراف ذخیره جا و باز پرداخت مبلغ دریافتی (بعد از کسر هزینه های انصراف) صرفاً توسط صاحب حواله و فقط با کارت شناسایی قابل انجام بوده و پرداخت از طریق دفتر انجام دهنده ذخیره اقامت صورت می باشد.
16 - مدت اعتبار این ذخیره اقامت از تاریخ صدور تا شب اول اقامت می‌باشد.
17 - هرگونه موارد پیشنهادی یا انتقادی مشتریان گرامی از طریق مدیریت امور مشتریان با مسیرهای ارتباطی درج شده در وب سایت شرکت به نشانی www.ittic.com قابل پیگیری می باشد.

دانلود و مشاهده قرارداد

Join Now

جاذبه ها

نظرات و پیشنهادات شما

Sort by:
نظر دهی توسط مدیر قفل شده است