طراحی سایت
DNNGo.LayerGallery

گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی

مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا در سیزدهمین همایش سراسری مدیران گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی

  • [HOTELADDRESS]
  • [HOTELTEL]

اخلاق مداری و آموزش نیروی انسانی رکن اصلی در هتلداری است

 

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا با حضور در سیزدهمین همایش سراسری مدیران گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی اخلاق مداری و آموزش نیروی انسانی را رکن اصلی در هتلداری عنوان کرد.

به گزار ش روابط عمومی و امور بین الملل، مهندس ولی آذروش در افتتاحیه این مراسم با بیان اهمیت تحقق شعار امسال ( حمایت از کالای ایرانی ) خرید ملزومات هتلداری را از تولیدات داخلی کشور ضروری دانست و عنوان کرد: ما در آتیه صبا با افتخار عنوان می کنیم توانایی خودکفا شدن در امر گردشگری را با حضور شرکت های مختلف داریم. حتی ما با وجود کارخانه های تولیدات سلولوزی و کاغذ و پگاه می توانیم بخش اعظمی از اقلام مورد نیاز هتل ها را تامین کنیم که این موضوع مایه افتخار است.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا در ادامه با قدردانی از مدیران گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی این گروه هتلدار را رکن اصلی صنعت گردگشری خطاب کرد و گفت: با 54 هتل در 24 استان می توانیم وارد  عرصه گردشکری نسل سوم شویم.

وی توضیح داد: بوم گردی و آشنایی با آداب و رسوم و سنن فرهنگ اصیل ایرانی اهدافی است که در این برنامه وجود دارد و قطعا با همکاری گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی میسر می شود.

آذروش با حائز اهمیت شمردن تکریم و احترام به مسافران این امر را دستور خداوند برشمرد و عنوان کرد: گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی در جایی قرار گرفته که توفیق خدمت به مسافران را دارد.

وی درباره وظیفه اصلی شرکت های آتیه صبا عنوان کرد: وظیفه اصلی ما خدمت به قشر معزز بازنشستگان کشوری است. از این رو باید بتوانیم با سود آوری در جهت تامین حقوق آنها در کنار ارائه خدمات به ایشان پیشرو باشیم.

مهندس ولی آذروش درباره شعار سازمانی گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی ( کنترل هزینه، ارتقا کیفیت و افزایش درآمد) گفت: این شعار همه آنچه باید به تفضیل گفته شود را عنوان کرده است و حرکت در مسیر تحقق آن قطعا باعث موفقیت خواهد شد.

وی در پایان با قدردانی از مدیرعامل و اعضای هیات مدیره ، معاونان و مدیران گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی ٬ هتلداری را صنعت آیندگان دانست و عنوان کرد: خوشحالیم که با درایت و دانش نیروی انسانیمان می توان افق های آینده را برای ایرانی آباد ترسیم کنیم.

[GOOGLEMAPS]

1 - وجه دریافتی از بابت این ذخیره اقامت به عنوان پیش‌پرداخت؛ به‌صورت علی الحساب و معادل تقریبی قیمت هر شب اتاق دریافت گردیده که پس از حضور میهمان در مرکز اقامتی، بر اساس مدت قطعی اقامت و سایر هزینه های انجام شده، مطابق صورتحساب صادره در محل مرکز اقامتی مربوطه تسویه نهائی انجام خواهد گردید.
2 - ذخیره های بدون پیش پرداخت و كد شناسایی ذخیره جا فاقد اعتبار می باشند.
3 - صدور این حواله ذخیره جا به منزله قبول مقررات سامانه فروش و رزرواسیون اقامتی مراکز گردشگری کشور و مرکز اقامتی تعیین شده از سوی میهمان می باشد.
4 - كد شناسایی فروش ذخیره جا می بایستی به‌هنگام مراجعه میهمانان به مرکز اقامتی ارائه شود در غیر اینصورت امكان استفاده از اماكن اقامتی مقدور نبوده و ذخیره جا فاقد اعتبار خواهد بود.
5 - ذخیره اقامت بنا بر درخواست متقاضی و به‌نام میهمان استفاده كننده صادر و غیر قابل انتقال می باشد.
6 - زمان تحویل اتاق به مسافران در روز ورود ساعت 14 و تخلیه اتاق در روز خروج ساعت 12 ظهر می باشد. مسافر ملزم به رعایت دقیق ساعات یادشده بوده و درصورت امکان بر حضور بیشتر مسافر در اتاق، مستلزم پرداخت هزینه اقامت اضافه خواهد بود.
7 - همراه داشتن شناسنامه عكسدار میهمانان و همراهان در زمان ورود و اقامت و رعایت شئونات اسلامی در مراکز اقامتی الزامی است.
8 - همراه داشتن و استفاده هرگونه وسائل گازسوز ممنوع می باشد و طبخ غذا فقط در واحدهای ویلایی محدود به قوانین مرکز اقامتی میسر خواهد بود.
9 - چنانچه میهمانان در موعد مقرر به هتل مراجعه ننماید مكان ذخیره شده فقط به‌مدت یك شب خالی نگه داشته شده و ضمن دریافت هزینه شب اول، حواله ذخیره جا از روز بعد باطل خواهد شد.
10 - انصراف حواله هایی که از طریق دفاتر فروش صادر شده فقط در همان دفتر و یا از طریق سامانه رزرواسیون ممکن می باشد، بازپرداخت وجوه دریافتی، از طریق دفتر ذخیره کننده میسر می باشد.
11 - درصد و زمان انصراف حواله ذخیره جا : الف- در محدوده زمانی بین صدور این حواله تا 3 روز قبل از روز ورود میهمان به مرکز اقامتی مبلغ 20% یک شب به‌ازاء هر اتاق ب - تا روز قبل از ورود مهمان، مبلغ 50% یک شب به‌ازاء هر اتاق ت – از روز ورود به بعد، معادل یک شب به ازاء هر اتاق، کسر خواهد شد.
12 - از روز 28 اسفند لغایت روز 14 فروردین مقررات ویژه ایام نوروز حاكم بوده و انصراف ذخیره جا از زمان دریافت حواله حداکثر تا 15 اسفند ماه با کسر هزینه معادل 50٪ می باشد و پس از آن تاریخ استرداد وجه به ذخیره کننده امکان پذیر نمی باشد.
13 - در ایام نوروز مبلغ دریافتی بابت این حواله ذخیره جا بطور علی الحساب و بر اساس رشد منطقی بر نرخ های سال جاری محاسبه شده و مبلغ واقعی هزینه اقامت مطابق نرخ های مصوبه در صورتحساب نهایی صادره در محل واحد اقامتی تعیین و دریافت خواهد شد.
14 - چنانچه به‌ علت بروز قوای قهریه (رخداد و بلایای طبیعی و حوادثی خارج از اختیار و اراده شركت) ذخیره انجام شده توسط مرکز اقامتی یا دفاتر مراكز ذخیره اقامت لغو گردد، وجوه دریافتی عیناً به مسافر مسترد خواهد شد.
15 - تغییر محل اقامت، تغییر تاریخ، انصراف ذخیره جا و باز پرداخت مبلغ دریافتی (بعد از کسر هزینه های انصراف) صرفاً توسط صاحب حواله و فقط با کارت شناسایی قابل انجام بوده و پرداخت از طریق دفتر انجام دهنده ذخیره اقامت صورت می باشد.
16 - مدت اعتبار این ذخیره اقامت از تاریخ صدور تا شب اول اقامت می‌باشد.
17 - هرگونه موارد پیشنهادی یا انتقادی مشتریان گرامی از طریق مدیریت امور مشتریان با مسیرهای ارتباطی درج شده در وب سایت شرکت به نشانی www.ittic.com قابل پیگیری می باشد.

دانلود و مشاهده قرارداد

Join Now

جاذبه ها

نظرات و پیشنهادات شما

Sort by:
نظر دهی توسط مدیر قفل شده است