طراحی سایت
DNNGo.LayerGallery

گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی

نشست هم اندیشی اعضای هیئت مدیره، مدیران شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا و مدیران عامل شرکت های تابعه

  • [HOTELADDRESS]
  • [HOTELTEL]

مهندس آذروش در نشست هم اندیشی اعضای هیئت مدیره، مدیران شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا و مدیران عامل شرکت های تابعه:
استراتژی مجموعه آتیه صبا استفاده از فناوری های نوین برای رقابت در بازار است

 

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا تاکید کرد: باید با استفاده از کسب و کارهای نوین و استارت آپ ها در مدیریت اقتصادی شرکت ها مزیت پایدار در بازار رقابتی ایجاد کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا، مهندس ولی آذروش در نشست هم اندیشی اعضای هیئت مدیره، مدیران شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا و مدیران عامل شرکت های تابعه با بیان اینکه استراتژی هلدینگ آتیه صبا بر مبنای سه اصل صداقت، سلامت کاری و امانتداری تدوین شده است، اظهار کرد: به طور قطع باید از فرصت های پیش رو استفاده مطلوب کرد و مدیران به عنوان سربازان خط مقدم جریان اقتصادی کشور وظیفه دارند از انفعال و روزمرگی پرهیز کنند.
وی افزود: سیاست های ۱۹ گانه اقتصادی توسط صندوق بازنشستگی کشوری به تمام مدیران زیر مجموعه ابلاغ شده و باید در سال جدید به طور کامل اجرایی شود.
مدیر عامل هلدینگ آتیه صبا با اشاره به لزوم استفاده از فناوری های نوین در کسب و کار، گفت: تلاش مجموعه آتیه صبا در سال ۹۷ استفاده از فناوری های نوین در کسب و کار است که این مهم در پرتو توجه مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره صندوق بازنشستگی کشوری محقق خواهد شد.
وی تصریح کرد: در این مسیر استارت آپ هایی در حوزه حمل و نقل و گردشگری راه اندازی خواهد شد تا مدیریت در این بخش ها مبتنی بر دانش روز اقتصادی صورت پذیرد.
مهندس آذروش با بیان اینکه ایده های تازه در مدیریت راهبرد تازه هلدینگ آتیه صبا خواهد بود، اظهار کرد: اگر امروز کسب و کارها با همان شیوه سنتی اداره شوند با شکست حتمی روبرو خواهند شد. ما در حوزه گردشگری نیازمند ایده های نوین در بوم گردی هستیم که مجموعه آتیه صبا و شرکت های حوزه گردشگری در این زمینه برنامه های تخصصی را تدوین و عملیاتی کرده است.
مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا افزود: باید با تولید فکر ایجاد ثروت کرد و با ایجاد مزیت های پایدار با محوریت فناوری های نوین در بازار امروز رقابت کرد.
وی تاکید کرد: سلامت کاری، امانتداری و صداقت اصول مهم راهبردی فعالیت در مجموعه آتیه صبا است چرا که ما امانتدار قشری هستیم که بهترین سال های زندگی خود را وقف خدمت به مردم کردند و این رسالت سنگینی را بر دوش همه ما می گذارد.
مهندس آذروش یادآور شد: متاسفانه برخی از سرمایه گذاری ها در گذشته فاقد توجیه فنی، اقتصادی و زیست محیطی بود که این امر سبب بروز مشکلات زیادی برای هلدینگ آتیه صبا شد که در سال گذشته با درایت اعضای هیئت مدیره توانستیم بسیاری از شرکت ها را به مسیر منطقی خود بازگردانیم.
در ادامه نیز اعضای هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا با تاکید بر خروج از فضای اقتصادی سنتی خدمات و تولید به نقطه نظرات خود پرداختند. اعضای هیئت مدیر هلدینگ آتیه صبا بر ضرورت ورود مجموعه آتیه صبا به بازارهای فضای مجازی و نوین اشاره کردند و در راهبردهای بیان شده از سوی مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا را با نقطه نظراتشان تایید کردند.

[GOOGLEMAPS]

1 - وجه دریافتی از بابت این ذخیره اقامت به عنوان پیش‌پرداخت؛ به‌صورت علی الحساب و معادل تقریبی قیمت هر شب اتاق دریافت گردیده که پس از حضور میهمان در مرکز اقامتی، بر اساس مدت قطعی اقامت و سایر هزینه های انجام شده، مطابق صورتحساب صادره در محل مرکز اقامتی مربوطه تسویه نهائی انجام خواهد گردید.
2 - ذخیره های بدون پیش پرداخت و كد شناسایی ذخیره جا فاقد اعتبار می باشند.
3 - صدور این حواله ذخیره جا به منزله قبول مقررات سامانه فروش و رزرواسیون اقامتی مراکز گردشگری کشور و مرکز اقامتی تعیین شده از سوی میهمان می باشد.
4 - كد شناسایی فروش ذخیره جا می بایستی به‌هنگام مراجعه میهمانان به مرکز اقامتی ارائه شود در غیر اینصورت امكان استفاده از اماكن اقامتی مقدور نبوده و ذخیره جا فاقد اعتبار خواهد بود.
5 - ذخیره اقامت بنا بر درخواست متقاضی و به‌نام میهمان استفاده كننده صادر و غیر قابل انتقال می باشد.
6 - زمان تحویل اتاق به مسافران در روز ورود ساعت 14 و تخلیه اتاق در روز خروج ساعت 12 ظهر می باشد. مسافر ملزم به رعایت دقیق ساعات یادشده بوده و درصورت امکان بر حضور بیشتر مسافر در اتاق، مستلزم پرداخت هزینه اقامت اضافه خواهد بود.
7 - همراه داشتن شناسنامه عكسدار میهمانان و همراهان در زمان ورود و اقامت و رعایت شئونات اسلامی در مراکز اقامتی الزامی است.
8 - همراه داشتن و استفاده هرگونه وسائل گازسوز ممنوع می باشد و طبخ غذا فقط در واحدهای ویلایی محدود به قوانین مرکز اقامتی میسر خواهد بود.
9 - چنانچه میهمانان در موعد مقرر به هتل مراجعه ننماید مكان ذخیره شده فقط به‌مدت یك شب خالی نگه داشته شده و ضمن دریافت هزینه شب اول، حواله ذخیره جا از روز بعد باطل خواهد شد.
10 - انصراف حواله هایی که از طریق دفاتر فروش صادر شده فقط در همان دفتر و یا از طریق سامانه رزرواسیون ممکن می باشد، بازپرداخت وجوه دریافتی، از طریق دفتر ذخیره کننده میسر می باشد.
11 - درصد و زمان انصراف حواله ذخیره جا : الف- در محدوده زمانی بین صدور این حواله تا 3 روز قبل از روز ورود میهمان به مرکز اقامتی مبلغ 20% یک شب به‌ازاء هر اتاق ب - تا روز قبل از ورود مهمان، مبلغ 50% یک شب به‌ازاء هر اتاق ت – از روز ورود به بعد، معادل یک شب به ازاء هر اتاق، کسر خواهد شد.
12 - از روز 28 اسفند لغایت روز 14 فروردین مقررات ویژه ایام نوروز حاكم بوده و انصراف ذخیره جا از زمان دریافت حواله حداکثر تا 15 اسفند ماه با کسر هزینه معادل 50٪ می باشد و پس از آن تاریخ استرداد وجه به ذخیره کننده امکان پذیر نمی باشد.
13 - در ایام نوروز مبلغ دریافتی بابت این حواله ذخیره جا بطور علی الحساب و بر اساس رشد منطقی بر نرخ های سال جاری محاسبه شده و مبلغ واقعی هزینه اقامت مطابق نرخ های مصوبه در صورتحساب نهایی صادره در محل واحد اقامتی تعیین و دریافت خواهد شد.
14 - چنانچه به‌ علت بروز قوای قهریه (رخداد و بلایای طبیعی و حوادثی خارج از اختیار و اراده شركت) ذخیره انجام شده توسط مرکز اقامتی یا دفاتر مراكز ذخیره اقامت لغو گردد، وجوه دریافتی عیناً به مسافر مسترد خواهد شد.
15 - تغییر محل اقامت، تغییر تاریخ، انصراف ذخیره جا و باز پرداخت مبلغ دریافتی (بعد از کسر هزینه های انصراف) صرفاً توسط صاحب حواله و فقط با کارت شناسایی قابل انجام بوده و پرداخت از طریق دفتر انجام دهنده ذخیره اقامت صورت می باشد.
16 - مدت اعتبار این ذخیره اقامت از تاریخ صدور تا شب اول اقامت می‌باشد.
17 - هرگونه موارد پیشنهادی یا انتقادی مشتریان گرامی از طریق مدیریت امور مشتریان با مسیرهای ارتباطی درج شده در وب سایت شرکت به نشانی www.ittic.com قابل پیگیری می باشد.

دانلود و مشاهده قرارداد

Join Now

جاذبه ها

نظرات و پیشنهادات شما

Sort by:
نظر دهی توسط مدیر قفل شده است