طراحی سایت
DNNGo.LayerGallery

گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی

برگزاری سیزدهمین همایش سراسری مدیران در هتل جهانگردی ارومیه

  • [HOTELADDRESS]
  • [HOTELTEL]

تاکید مدیرعامل گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی بر تحقق افزایش درآمد

 

 مدیرعامل گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی در جریان برگزاری سیزدهمین همایش سراسری مدیران تحقق افزایش درآمد را در سال جاری امری ضروری دانست.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل،مهرداد تاوتلی با اشاره به بازسازی و نوسازی هتل ها گفت: طی دو سال گذشته توانسته ایم با حرکت در مسیر شعار سازمانیمان کنترل هزینه و ارتقا کیفیت را محقق کنیم و امسال نوبت افزایش درآمد است.

وی با بیان اهمیت این موضوع تصریح کرد: قطار سبز گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی با سرعت در ریل ترقی در حرکت است و همه باید با آن همراه شوند. تاوتلی با توضیح اینکه تقریبا تمام 54 هتل  مجموعه نوسازی و بهسازی شده اند و تعدادی از آنها توانسته اند ستاره سوم و چهارم را دریافت کنند تاکید کرد: افزایش درآمد حالا به راحتی محقق می شود و نمی توان به هیچ دلیلی از آن دور شد.

مدیرعامل گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی با توضیح اهمیت تدوین بودجه خواستار همراهی و هم افزایی مدیران هتل ها با معاونت مالی شد و عنوان کرد: تخطی از بودجه به هیچ وجه قابل اقماض نیست و همه آنچه باید ، در این بودجه دیده شده است.

وی با اشاره به برگزاری بیش از صد ساعت جلسه تخصصی با حضور مدیران هتل ها درباره بودجه تصریح کرد: حالا نوبت برداشت محصولی است که طی دو سال گذشته آن را آبیاری و نگهداری کرده ایم و این موضوع بدون در نظر داشتن حرکت در مسیر بودجه میسر نخواهد شد.

تاوتلی در پایان با قدردانی از مدیریت و پرسنل هتل جهانگردی ارومیه عنوان کرد: همه کارکنان باید در مسیر بازار یابی و فروش بیشتر همراه شرکت باشند تا بتوانیم آنچه ترسیم کرده ایم را محقق کنیم.

[GOOGLEMAPS]

1 - وجه دریافتی از بابت این ذخیره اقامت به عنوان پیش‌پرداخت؛ به‌صورت علی الحساب و معادل تقریبی قیمت هر شب اتاق دریافت گردیده که پس از حضور میهمان در مرکز اقامتی، بر اساس مدت قطعی اقامت و سایر هزینه های انجام شده، مطابق صورتحساب صادره در محل مرکز اقامتی مربوطه تسویه نهائی انجام خواهد گردید.
2 - ذخیره های بدون پیش پرداخت و كد شناسایی ذخیره جا فاقد اعتبار می باشند.
3 - صدور این حواله ذخیره جا به منزله قبول مقررات سامانه فروش و رزرواسیون اقامتی مراکز گردشگری کشور و مرکز اقامتی تعیین شده از سوی میهمان می باشد.
4 - كد شناسایی فروش ذخیره جا می بایستی به‌هنگام مراجعه میهمانان به مرکز اقامتی ارائه شود در غیر اینصورت امكان استفاده از اماكن اقامتی مقدور نبوده و ذخیره جا فاقد اعتبار خواهد بود.
5 - ذخیره اقامت بنا بر درخواست متقاضی و به‌نام میهمان استفاده كننده صادر و غیر قابل انتقال می باشد.
6 - زمان تحویل اتاق به مسافران در روز ورود ساعت 14 و تخلیه اتاق در روز خروج ساعت 12 ظهر می باشد. مسافر ملزم به رعایت دقیق ساعات یادشده بوده و درصورت امکان بر حضور بیشتر مسافر در اتاق، مستلزم پرداخت هزینه اقامت اضافه خواهد بود.
7 - همراه داشتن شناسنامه عكسدار میهمانان و همراهان در زمان ورود و اقامت و رعایت شئونات اسلامی در مراکز اقامتی الزامی است.
8 - همراه داشتن و استفاده هرگونه وسائل گازسوز ممنوع می باشد و طبخ غذا فقط در واحدهای ویلایی محدود به قوانین مرکز اقامتی میسر خواهد بود.
9 - چنانچه میهمانان در موعد مقرر به هتل مراجعه ننماید مكان ذخیره شده فقط به‌مدت یك شب خالی نگه داشته شده و ضمن دریافت هزینه شب اول، حواله ذخیره جا از روز بعد باطل خواهد شد.
10 - انصراف حواله هایی که از طریق دفاتر فروش صادر شده فقط در همان دفتر و یا از طریق سامانه رزرواسیون ممکن می باشد، بازپرداخت وجوه دریافتی، از طریق دفتر ذخیره کننده میسر می باشد.
11 - درصد و زمان انصراف حواله ذخیره جا : الف- در محدوده زمانی بین صدور این حواله تا 3 روز قبل از روز ورود میهمان به مرکز اقامتی مبلغ 20% یک شب به‌ازاء هر اتاق ب - تا روز قبل از ورود مهمان، مبلغ 50% یک شب به‌ازاء هر اتاق ت – از روز ورود به بعد، معادل یک شب به ازاء هر اتاق، کسر خواهد شد.
12 - از روز 28 اسفند لغایت روز 14 فروردین مقررات ویژه ایام نوروز حاكم بوده و انصراف ذخیره جا از زمان دریافت حواله حداکثر تا 15 اسفند ماه با کسر هزینه معادل 50٪ می باشد و پس از آن تاریخ استرداد وجه به ذخیره کننده امکان پذیر نمی باشد.
13 - در ایام نوروز مبلغ دریافتی بابت این حواله ذخیره جا بطور علی الحساب و بر اساس رشد منطقی بر نرخ های سال جاری محاسبه شده و مبلغ واقعی هزینه اقامت مطابق نرخ های مصوبه در صورتحساب نهایی صادره در محل واحد اقامتی تعیین و دریافت خواهد شد.
14 - چنانچه به‌ علت بروز قوای قهریه (رخداد و بلایای طبیعی و حوادثی خارج از اختیار و اراده شركت) ذخیره انجام شده توسط مرکز اقامتی یا دفاتر مراكز ذخیره اقامت لغو گردد، وجوه دریافتی عیناً به مسافر مسترد خواهد شد.
15 - تغییر محل اقامت، تغییر تاریخ، انصراف ذخیره جا و باز پرداخت مبلغ دریافتی (بعد از کسر هزینه های انصراف) صرفاً توسط صاحب حواله و فقط با کارت شناسایی قابل انجام بوده و پرداخت از طریق دفتر انجام دهنده ذخیره اقامت صورت می باشد.
16 - مدت اعتبار این ذخیره اقامت از تاریخ صدور تا شب اول اقامت می‌باشد.
17 - هرگونه موارد پیشنهادی یا انتقادی مشتریان گرامی از طریق مدیریت امور مشتریان با مسیرهای ارتباطی درج شده در وب سایت شرکت به نشانی www.ittic.com قابل پیگیری می باشد.

دانلود و مشاهده قرارداد

Join Now

جاذبه ها

نظرات و پیشنهادات شما

Sort by:
نظر دهی توسط مدیر قفل شده است