جزئیات خبر
1396/06/31 - دکتر تاوتلی: هفته دفاع مقدس پاسداشت سنت پایداری هزاران ساله ملت ایران در برابر متجاوزان است
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی، در پیامی ضمن تبریک هفته دفاع مقدس، ان را یاداور حماسه پایداری ملت بزرگ ایران در برابر متجاوزان و دشمنان این اب و خاک دانست.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی، متن پیام دکتر تاوتلی بمناسبت هفته دفاع مقدس، اینچنین است:
«بزرگداشت هفته دفاع مقدس، پاسداشت انتخابی اعتفادی_ملی در لحظه ای تاریخی ازسوی ملتی بزرگ است که ایستادگی در برابر متجاوزان، سنت هزاران ساله اوست.
انگاه که بدخواهان ایران عزیز در برهه ای حساس از تاریخ این سرزمین به کردار همکیشان سیه دل پیشین خود، دست تطاول به دامان مام وطن دراز کردند و به خیال خام خویش دل به نابودی انقلاب اسلامی بستند، مردم این سرزمین چونان انگشتان یک دست، به هم برامدند و چنان مشتی نثار دشمنان کردند که ضرب شست ان، سالهای سال از خاطرشان محو نخواهد نشد.
اینک در طلوع سالگردی دیگر از حماسه دفاع مقدس ملت ایران، از سویدای دل، لب به تحسین دلاوریها، ایثارگریها و پایمردیهای شهیدان، جانبازان، ازادگان و رزمندگان جنگ تحمیلی ۸ ساله میگشاییم و این ایام عزیز را به ملت سربلند ایران تبریک گفته و از دادار افریدگار پایندگی میهن عزبزمان را خواهانیم.»


ساختمان شمس
تهران، خیابان ولی عصر
روبروی توانیر، کوچه شمس، پلاک 3
تلفن: 82479 - 021
©2017 ITTIC, All Right Reserved