جزئیات خبر
1396/09/05 - تکمیل فرایند طرح استعدادیابی در گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی
با گزینش نهایی 10 استعداد برتر از میان 30 چهره شاخص از کارکنان گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، فرایند استعدادیابی در این مجموعه تکمیل شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین‌الملل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، فرایند استعدادیابی در سال‌های اخیر مورد تاکید هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی واقع شده و درچارچوب برنامه‌ شایسته‌سالاری و نخبه‌گزینی در مجموعه به اجرا درآمده است.
این گزارش حاکی است درچارچوب این طرح، ابتدا شاخص‌های استعدادیابی ازسوی مجموعه طراحی و به همه هتل‌های 64گانه گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی در سراسر کشور، ابلاغ شد. سپس برمبنای این شاخص‌ها، افراد برگزیده طی فرایندی تخصصی انتخاب و به مجموعه معرفی شدند که در مرحله نهایی 10 نفر از این افراد بعنوان استعدادهای برتر گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی معرفی شدند.
بر اساس این گزارش، در مرحله نهاییِ طرح، هیاتی از مدیران عالیرتبه شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی، شامل مدیرعامل، نایب رئیس هیات مدیره، معاون اجرایی و مدیر امور هتل‌ها با 30 برگزیده مرحله قبل بطور جداگانه مصاحبه کردند که در نتیجه، 10 استعداد نهایی پس از جمع‌بندی امتیازات مشخص و معرفی شدند.
قرار است برگزیدگان نهایی، بمنظور پرورش سرمایه‌های انسانی شرکت، با هزینه گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، در دوره‌های آموزشی داخل و خارج از کشور شرکت کنند.
در مراسم نهایی این طرح، دکتر تاوتلی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی، با بیان نکاتی درباره راهبرد شرکت، نیروی انسانی را یکی از مهمترین ارکان و اولویت‌های مدیریت دانست و با بیان اینکه آموزش و در نتیجه آن، ارتقاءِ سازمانی نیروی انسانی می‌تواند با ایجاد انگیزه، در پیشبرد اهداف و تحقق شعار سازمانی موثر باشد، افزود: نیروی انسانی سرمایه سازمان است و استفاده بهینه از این سرمایه قطعا عامل مهمی در موفقیت گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی خواهد بود.


ساختمان شمس
تهران، خیابان ولی عصر
روبروی توانیر، کوچه شمس، پلاک 3
تلفن: 82479 - 021
©2017 ITTIC, All Right Reserved