جزئیات خبر
1396/08/06 - دکترتاوتلی: افق 10 ساله صنعت گردشگری ترسیم شده است/ فعالیت در صنف گردشگری، باعث رونق اقتصادی می‌شود
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی در نشستی با مدیریت و کارشناسان روابط عمومی از ترسیم افق 10 ساله صنعت گردشگری خبر داد و فعالیت در این صنف را عامل رونق اقتصادی دانست.

به گزارش روابط عمومی و اموربین‌الملل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی در این دیدار صمیمانه که با حضور دکتر تاوتلی در محل روابط عمومیِ مجموعه انجام شد، وی با اشاره به اهمیت فعالیت این مدیریت در پیشبرد اهداف شرکت، از زحمات واحد روابط عمومی قدردانی کرد و همگام بودن آن را با جهت‌گیری‌های مدیریتی شرکت حائز اهمیت دانست.
بر اساس این گزارش مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی در این دیدار تصریح کرد: توجه به نیروی انسانی در مجموعه و ایجاد انگیزه در آنها در اولویت کاری شرکت قراردارد.
وی درباره کانال تلگرامی "اخبار گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی" و انتشار اخبار هتل‌های جهانگردی در آن توضیح داد: رابطین روابط عمومی ما در هتل‌ها باید آموزش دیده و در زمینه فعالیت خبری توجیه شوند. از سوی دیگر ارتباط مستمر کارشناسان روابط عمومی با مدیران هتل‌ها برای انتشار درست و بموقع اخبار تاثیرگذار خواهد بود.
دکتر تاوتلی با قدردانی از برگزاری طرح افکارسنجی و قرعه‌کشی جوایز آن بصورت لایو در شبکه اینستاگرام، توجه به فضای مجازی را حائز اهمیت دانست و تصریح کرد: فعالیت‌های حوزه صنعت و تجارت، امروزه بصورت کاملا دیجیتالی پیش می‌رود و هدف شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی از ورود به این عرصه، آسان‌سازی رزرو هتل‌های جهانگردی در سراسر کشور از طریق فضای مجازی و ارتباط دوسویه با مشتریان و مخاطبان است که درگاه‌های این ارتباط، سایت مجموعه، کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام شرکت هستند.
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی دربخش پایانی این نشست، در محیطی صمیمانه به گپ و گفت با کارشناسان روابط عمومی درباره مسائل و مشکلات آنها پرداخت و برای تسهیل در انجام امور این واحد راهکارهایی را پیشنهاد کرد.ساختمان شمس
تهران، خیابان ولی عصر
روبروی توانیر، کوچه شمس، پلاک 3
تلفن: 82479 - 021
©2017 ITTIC, All Right Reserved