جزئیات خبر
1396/07/16 - تاسیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای در هتل جهانگردی میگون
در چارچوب سیاست های ابلاغی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی، اولین مرکز آموزش فنی و حرفه ای شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در هتل جهانگردی میگون تاسیس می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی، "مرجان علمی" ، معاون اجرائی شرکت گفت: با هدف ارتقاء سطح مهارت و تخصص کارکنان، همسو با استانداردهای سازمان فنی و حرفه ای کشور، اولین مرکز آموزش فنی و حرفه ای جوار کارگاهی با مدیریت واحد آموزش شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی و با مجوز رسمی معاون وزیر و ریاست سازمان فنی و حرفه ای کشور در هتل جهانگردی میگون راه اندازی می شود.
علمی در ادامه اظهار داشت: با توجه به سیاست های ابلاغی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی، مبنی بر توسعه آموزش و آشنایی پرسنل با مهارت های روز صنعت هتلداری دنیا و اقدامات پیگیرانه انجام شده توسط دفتر امور اجرایی و پیگیری های ویژه شرکت، این مجوز دریافت گردیده است.
مدیریت آموزش شرکت بزودی نسبت به تدوین و تنظیم برنامه های آموزشی توسط پورتال سازمان فنی و حرفه ای اقدام و مهیای ارائه خدمات آموزشی به کلیه کارکنان شرکت با مجوز سازمان خواهد بود و فراگیران دوره های آموزشی از این پس گواهینامه مهارتی خود را از سازمان فنی و حرفه ای دریافت خواهند کرد.


ساختمان شمس
تهران، خیابان ولی عصر
روبروی توانیر، کوچه شمس، پلاک 3
تلفن: 82479 - 021
©2017 ITTIC, All Right Reserved