جزئیات خبر
1396/08/02 - بازدید اعضای هیئت مدیره صندوق بازنشستگی کشوری از هتل جهانگردی یاسوج
"نعمت‌الله ایزدی" و "محمدمهدی انتشاری"، اعضای هیئت مدیره صندوق بازنشستگی کشوری از هتل جهانگردی یاسوج بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی و اموربین‌الملل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، دراین بازدید که با حضور"اکبر گودرزی"، رئیس صندوق بازنشستگیِ کهگیلویه و بویراحمد و "منفرد"، نماینده شرکت تراز پی ریز انجام شد، "مجتبی جعفری"، مدیر هتل جهانگردی یاسوج و نماینده سفر کارتِ کهگیلویه و بویراحمد به تشریح شرایط و امکانات هتل بمنظور میزبانی هر چه بهتر از گردشگران داخلی و خارجی پرداخت.
براساس این گزارش، هیات عالیرتبه بازدید کننده، ضمن بازدید از دفتر سفر کارت استان از بازگشایی مجدد این دفتر ابراز خرسندی کردند .
در جریان این بازدید، رئیس صندوق بازنشستگی استان ضمن اعلام حمایت کامل خود از مجموعه جهانگردی یاسوج و دفتر سفر کارت استان اذعان داشت این مجموعه از خانواده صندوق بازنشستگی کشوری است و مورد اقبال ادارات استان بوده و هرگونه کمک برای پیشبرد اهداف این مجموعه، مورد اهتمام صندوق بازنشستگی و ادارات استان می‌باشد.
گودرزی ابراز امیدواری کرد که با بازگشایی دفتر سفر کارت استان، زمینه ارائه خدمات شایسته‌تر به بازنشستگان فراهم گردد .
این گزارش حاکی است اعضای هیئت مدیره صندوق بازنشستگی کشوری نیز ضمن ابراز خرسندی از تعامل مثبت میان مجموعه جهانگردی با صندوق و ادارات استان ، این امر را برای خدمات دهی مناسب به بازنشستگان و مردم عزیز استان و میهمانان شهر اتفاقی مثبت خواندند.

انتهای پیام/


ساختمان شمس
تهران، خیابان ولی عصر
روبروی توانیر، کوچه شمس، پلاک 3
تلفن: 82479 - 021
©2017 ITTIC, All Right Reserved