جزئیات خبر
1396/05/15 - مدیر هتل جهانگردی یاسوج، مسئول کارگروه اقامتی مسابقات قرآنی قوه قضائیه شد
درنشست هم اندیشی پنجمین دوره مسابقات قرآنی قوه قضائیه(منطقه 4) که قرار است در آبان ماه 96 در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شود، مدیر هتل جهانگردی یاسوج، وابسته به گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، بعنوان "مسئول کارگروه تشریفات، اقامتی و پذیرایی منطقه 4مسابقات" و هتل جهانگردی یاسوج نیز بعنوان محل اقامت میهمانان این مراسم برگزیده شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی، در این جلسه که با حضور "حجت الاسلام مزارعی"، دادستان کل استان، معاونین دادستانی استان ، "مجتبی جعفری"، مدیر هتل جهانگردی یاسوج ، "حجت الاسلام جنتی"، رئیس اداره اوقاف استان ، "مهندس باقری"، مدیر کل میراث فرهنگی استان ، "دکتر نظری"، فرماندار یاسوج و جمعی از مسئولین استانی برگزار شد، پیرامون مسائل مربوط به میزبانی هر چه بهتر استان در مسابقات قرآنی قوه قضائیه(منطقه4) گفتگو و تبادل نظر شد .
در این جلسه با نظر دادستان و سایر مسئولان، مدیر هتل جهانگردی یاسوج به عنوان مسئول کارگروه تشریفات و اقامتی و پذیرایی مسابقات انتخاب شد.
حجت‌الاسلام مزارعی، مهمترین و حساسترین بخش برگزاری مسابقات را میزبانی آبرومندانه از میهمانان و شرکت کنندگانی که از منطقه حضور پیدا می‌کنند، عنوان کرد و با بیان اینکه هتل جهانگردی یاسوج تحولات مثبتی برای تجهیز واحدهای اقامتی و پذیرایی خود صورت داده و نیز در میزبانی از میهمانان ادارات و شخصیت‌های کشوری کاملا روند موفقیت‌آمیزی داشته، این مجموعه را مناسب اقامت و پذیرایی میهمانان این دوره از مسابقات خواند .
در پایان مدیرهتل جهانگردی یاسوج نیز میزبانی از میهمانان قرآنی را توفیق الهی برای گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی توصیف نمود .


ساختمان پاسداران
تهران، خیابان پاسداران
خیابان شهید حجت سوری، پلاک 5
تلفن: 23 21 2665 - 021
ساختمان شمس
تهران، خیابان ولی عصر
روبروی توانیر، کوچه شمس، پلاک 3
تلفن: 00 08 8866 - 021
©2017 ITTIC, All Right Reserved