جزئیات خبر
1396/11/03 - بازدید مدیرعامل آتیه صبا از غرفه شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی در یازدهمین نمایشگاه گردشگری
مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا در حاشیه افتتاحیه یازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته از غرفه شر کت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، مهندس ولی آذروش به همراه مدیران عامل شرکت‌های آرین پارسه کیش و آب درمانی محلات از غرفه شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی در یازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته بازدید کردند.
در این دیدار آذروش ضمن بازدید از غرفه، با تک تک همکاران حاضر گفت وگو کرد و از کم و کیف برگزاری نمایشگاه آگاه شد.
در حاشیه این بازدید، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا در لوح یادبود گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی به یادگار جملاتی نوشت.
گفتنی است یازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون گردشگری کشور، مدیران کل میراث فرهنگی و فعالان عرصه گردشگری سوم بهمن ماه در سالن همایش‌های خلیج فارس نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.
در این مراسم که دکتر علی ربیعی، وزیر کار، دکتر محب خدایی، معاون گردشگری کشور و جمشید حمزه زاده، رییس جامعه هتلداران کشور در آن سخنرانی کردند، ولی آذروش، مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا و ابراهیمبای سلامی، مدیرعامل هگتا حضور داشتند.
۷۰ شرکت خارجی و ۴۳۰ شرکت داخلی در ۱۴ سالن، توانمندی‌های خود را در عرصه گردشگری در این نمایشگاه ارائه کرده اند و فضای نمایشگاه نسبت به سال گذشته ۱۵ درصد رشد داشته است.
شرکت‌هایی از ۲۱ کشور ایتالیا، آلمان، برزیل، انگلیس، سوییس، چین، ترکیه، روسیه، کامبوج، کره جنوبی، مالزی، ارمنستان، صربستان، قبرس، امارات متحده عربی، ویتنام، بلاروس، تایلند، نپال، صربستان و اندونزی در این نمایشگاه حضور دارند.
حضور ۴۸ شرکت گردشگری الکترونیک در این نمایشگاه از دیگر موارد تمایز آن با سایر دوره‌هاست. طبیعت‌گردی و بوم‌گردی، گردشگری سلامت و معرفی اقوام و آیین‌ها از دیگر بخش‌های یازدهمین نمایشگاه گردشگری است.
شایان ذکر است این نمایشگاه به مدت چهار روز تا جمعه ششم بهمن ماه دایر خواهد بود.

انتهای پیام/
ساختمان شمس
تهران، خیابان ولی عصر
روبروی توانیر، کوچه شمس، پلاک 3
تلفن: 82479 - 021
©2017 ITTIC, All Right Reserved