جزئیات خبر
1396/09/13 - مهندس آذروش: امانتداری مدیران شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی از اموال بازنشستگان ستودنی است
مدیرعامل هلدینگ سرمایه‌گذاری آتیه صبا در بازدید از شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی گفت: بحمدالله امانتداری مدیران در شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی از اموال بازنشستگان ستودنی است.

به گزارش روابط عمومی و اموربین‌الملل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی،در این دیدار مهرداد تاوتلی، مدیرعامل شرکت ضمن عرض خیرمقدم، معاونت‌ها و مدیریت‌های دفتر مرکزی را معرفی و عملکرد آنها را تشریح کرد.
دکتر تاوتلی در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا ابراز کرد: حمایت مهندس آذروش از شرکت‌های زیرمجموعه باعث شده بازدهی شرکت‌ها افزایش یافته و فعالیت آنها به بهترین شکل صورت پذیرد.
دکتر تاوتلی در ادامه توضیح داد: با تلاش و همدلی و زحمات پرسنلِ مجموعه توانسته‌ایم کارهای بزرگ و زیرساختی انجام دهیم که از جمله آنها می توان به پرداخت بدهی مالیاتی شرکت اشاره کرد.
وی افزود: همه توان خود را به کار بسته‌ایم تا با امانتداری و ارائه خدمات با کیفیت به وظیفه خود عمل کنیم.
مهندس آذروش، مدیرعامل هلدینگ سرمایه‌گذاری آتیه صبا نیز در این دیدار با ابراز رضایت از حضور در این شرکت از زحمات هیات مدیره و مدیرعامل قدردانی کرد.
آذروش با ابراز رضایت از عملکرد شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی گفت: ارائه خدمات مطلوب و مناسب باعث شده شرکت از زیان دهی خارج شود و چهل و چهار میلیارد بدهی مالیاتی را هم پرداخت کند.
وی با اشاره به فرمایش رسول اکرم(ص) مبنی بر مهمان‌نوازی گفت: احترام و حرمت به مهمان شالوده فعالیت در مجموعه‌های هتلدار است و حرکت در این مسیر باعث خیر و برکت خواهد بود.
مدیرعامل هلدینگ سرمایه‌گذاری آتیه صبا درباره نیروی انسانی و اهمیت آن تصریح کرد: سرمایه ما نیروی انسانی متعهد، مجرب و امانتداری است که در شرکت‌ها فعالیت دارند و با بازوی پرتوان آنهاست که چرخ اقتصاد می چرخد. از این رو حمایت همه جانبه از آنها در اولویت است که در شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی بدرستی لحاظ و اجرا می شود.
مهندس آذروش تعهد و امانتداری را از شاخصه‌‌های مدیریت دانست و عنوان کرد: مدیران هم باید بدانند اموالی که در اختیارشان قرار گرفته است، امانتی است که متعلق به قشر معزز بازنشسته است و حفظ آنها از واجبات است که بحمدالله فعالیت مدیران در شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی نشان داده است این امر آنگونه که ستودنی است، رعایت می شود.
مهندس آذروش در پایان با بیان اینکه اصلی ترین وظیفه ما خدمت رسانی و امانتداری است، افزود: اینجا ورطه عمل و کارایی است.


ساختمان شمس
تهران، خیابان ولی عصر
روبروی توانیر، کوچه شمس، پلاک 3
تلفن: 82479 - 021
©2017 ITTIC, All Right Reserved