جزئیات خبر
1396/05/17 - هتل جهانگردی یاسوج، در حد تیم ملی
رضایت کامل سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان کشورمان از میزبانی خوب هتل جهانگردی یاسوج در اردوی قبل از بازی های جام جهانی نمادی از تحقق شعار میزبانی به وسعت ایران بوسیله مجموعه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی است.
به گزارش روابط عمومی گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی، تیم ملی فوتبال نوجوانان کشورمان با رایزنی مدیر هتل جهانگردی یاسوج و همکاری و اسپانسری یکی از فوتبال دوستان استان و همچنین مساعدت و همکاری هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد اردویی یک هفته‌ای در یاسوج برگزار کرد .
این اردو که جنبه انتخابی مسابقات را نیز داشت، با همکاری و هماهنگی و برنامه ریزی‌های دقیق هیئت فوتبال استان و هتل جهانگردی یاسوج به نحوی برگزار شد که رضایت کامل سرمربی تیم را جلب نمود
چمنیان سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان کشورمان با بیان اینکه یاسوج با توجه به شرایط آب و هوایی خوب و مساعدی که برای ورزشکاران دارد، محل مناسبی برای برگزاری این اردوی حائز اهمیت ملی است ، اذعان داشت ؛ شرایط اردو بسیار خوب بوده و میزبانی هتل جهانگردی، در حد تیم ملی کشورمان بود .
وی در گفتگو با خبرگزاری های مختلف کشور ضمن تشکر از جعفری مدیر هتل جهانگردی بابت میزبانی خوب مجموعه و پذیرایی حرفه ای افزود: ما در یاسوج به اهدافمان رسیدیم و امیدوار به کسب نتیجه خوب در مسابقات پیش رو هستیم.


ساختمان شمس
تهران، خیابان ولی عصر
روبروی توانیر، کوچه شمس، پلاک 3
تلفن: 82479 - 021
©2017 ITTIC, All Right Reserved