جزئیات خبر
1396/05/12 - حضور فعال هتل جهانگردی ناهارخوران گرگان، در جشنواره سفره ایرانی- فرهنگ گردشگری
هتل جهانگردی ناهارخوران گرگان، وابسته به گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی در جشنواره و نمایشگاه سفره ایرانی- فرهنگ گردشگری، حضوری چشمگیر دارد.
به گزارش روابط عمومی گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، غرفه هتل جهانگردی ناهارخوران گرگان در میان تعداد کثیری از غرفه‌های حاضر در نمایشگاه و جشنواره سفره ایرانی- فرهنگ گردشگری از استانهای گیلان، قزوین، مازندران و گلستان به ارائه انواع غذاهای سنتی خطه گلستان پرداخته و در بخش مسابقه شرکت کرده است.
گفتنی است نمایشگاه و جشنواره سفره ایرانی- فرهنگ گردشگری با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دبیر ستاد تسهیلات سفرهای استان گلستان، فرمانداران شهرستان‌های علی آبادکتول، گالیکش، کردکوی، گرگان، مینودشت و معاونان گردشگری استان‌های گلستان، مازندران، گیلان و قزوین افتتاح شد و هتل جهانگردی ناهارخوران گرگان با همکاری روابط عمومی گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی در آن حضوری چشمگیر دارد.
شایان ذکر است این جشنواره به همت معاونت گردشگری گلستان، بمدت سه روز در محل دانشگاه آزاد گرگان در حال برگزاری بوده و در پایان روز سوم (اختتامیه) غرفه‌های برتر توسط داوران اعلام می‌شوند.


ساختمان پاسداران
تهران، خیابان پاسداران
خیابان شهید حجت سوری، پلاک 5
تلفن: 23 21 2665 - 021
ساختمان شمس
تهران، خیابان ولی عصر
روبروی توانیر، کوچه شمس، پلاک 3
تلفن: 00 08 8866 - 021
©2017 ITTIC, All Right Reserved