جزئیات خبر
1396/07/05 - تخفیف ۵۰درصدی گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی برای همه بازنشستگان
مديرعامل شرکت سرمايه گذاري ايرانگردي و جهانگردي از تخفيف ۵۰ درصدي براي اقامت همه بازنشستگان صندوق بازنشستگي کشوري و سازمان تامين اجتماعي در هتلهاي تحت پوشش اين شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومي و امور بین الملل گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی، مهرداد تاوَتلي، در گفت و گو با خبرگزاري صدا و سيما تکريم هرچه بيشتر بازنشستگان را از مهمترين اهداف اعمال تخفيف براي بازنشستگان که نخستين بار سال گذشته اجرايي شده است، دانست و گفت: با توجه به استقبال بسيار خوب بازنشستگان و افزايش ۱۷ درصدي ضريب اشغال هتلها در سال گذشته، اين طرح امسال هم اجرايي مي‌شود.
وي با بيان اينکه در اين طرح مديران هتلها موظف شده اند بهترين اتاقها را دراختيار بازنشستگان متقاضي قرار دهند، تاکيد کرد: درصورتي که بازنشستگان بخواهند از خدمات پذيرايي هتلها بهره‌مند شوند، از تخفيف ۳۵ درصدي برخوردار مي شوند.
تاوتلي داشتن کارت شناسايي يا هرنوع مدرکي که دلالت بر بازنشستگي افراد داشته باشد، را ضروري دانست و افزود: براساس دستورالعمل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي، بازنشستگان و يک همراه، مي‌توانند هر کدام از تسهيلات ۳۰۰ هزار توماني براي سفر و اقامت خود در هتلهاي ايرانگردي و جهانگردي استفاده کنند.


ساختمان شمس
تهران، خیابان ولی عصر
روبروی توانیر، کوچه شمس، پلاک 3
تلفن: 82479 - 021
©2017 ITTIC, All Right Reserved