هتل جهانگردی لارستان
شهرستان لارستان با داشتن راههای ارتباطی به مرکز استان فارس و بندرعباس و فرودگاه بین المللی با چندین پرواز خارجی به کشورهای حاشیه خلیج فارس و وجود آثار و ابنیه تاریخی درسرتاسر منطقه ازپتانسیل قابل توجهی برخوردار می باشد.
هتل جهانگردی تخت جمشید
نزدیک بودن با آثار تاریخی تخت جمشید و نقش رستم - دوری از آلودگی هوا و آلودگی صوتی - وجود درختان و فضای سبز زیبا از مهم ترین دلایل علاقه گردشگران داخلی و خارجی جهت اقامت در هتل جهانگردی تخت جمشید می‌باشد.
هتل جهانگردی فیروزآباد
شهر گور (اردشیرخوره یا فیروزآباد قدیم) محلی باستانی است‌درشهرستان فیروزآباد، استان فارس. این شهر در اوایل قرن سوم میلادی به دستور اردشیر بابکان بنیاد شد. هتل جهانگردی فیروزآباد به واسطه‌ی آثارتاریخی کهن همواره پذیرای گردشگران بوده است.
مهمانسرای جهانگردی فسا
شهرستان فسا دست کم به زمان هخامنشیان بر می‌گردد که در آن زمان نام این شهر پسه یا پسا بوده است. هتل جهانگردی فسا به واسطه‌ی تاریخ کهن و طبیعت زیبای این شهر مورد توجه گردشگران بوده است
مهمانسرای جهانگردی استهبان
اگر قصد سفر به شهرستان استهبان و گردش در طبیعت بسیار زیبا و بکر این شهر را دارید و دلتون خواست جایی که برای اقامت انتخاب می کنین، فضای باز و دلنشینی داشته باشه، "هتل جهانگردی استهبان" انتخاب خوبیه.
مجتمع جهانگردی شیراز
شیراز به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز گردشگری و توریستی ایران مطرح بوده و با جاذبه‌های تاریخی فراوان برای گردشگران داخلی و خارجی شناخته شده‌است. هتل جهانگردی شیراز به عنوان یکی از بهترین مراکز اقامتی گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی هر ساله پذیرای جمع کثیری از گردشگران داخلی و خارجی می‌باشد.
تمامی حقوق در انحصار © گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی می باشد.
آدرس ایمیل : info@ittic.com | شماره تماس : ۰۲۱۴۲۶۴۳