چایخانه حمام وکیل کرمان
این بنا یکی از حمام‌‏های تاریخی، سنتی و باستانی کرمان است که از کف تا دیوار آن کاشیکاری و سرامیک کاری شده و به دو بخش رختکن و گرمخانه تقسیم می‌‏شود.در بنای حمام وکیل ستون‌های سنگی زیبا و همچنین حوض بزرگی در قسمت خزینه و گرمخانه آن وجود دارد، ضمن اینکه حجاری حوضچه‌های دو طرف این حمام بسیار باشکوه است.
مهمانسرای جهانگردی ماهان
باغ‌های ایرانی، قله‌های بلند سفیدپوش، معماری قدیمی و محصولات منحصر به‌فرد، جاذبه‌هایی است که مسافران زیادی را به شهر ماهان می‌کشاند. برای رسیدن به ماهان باید از شهر کرمان و در جهت جنوب شرقی 35 کیلومتر پیش بروید که همان مسیر کرمان به بم است. این شهر زیبا در دامنه ارتفاعات کوه جوپار قرار گرفته و چشمه‌های آب نسبتا فراوانی که در این منطقه وجود دارد باعث آبادانی آن شده است. در این شهر جنوبی از طبیعت زیبا تا بناهای تاریخی را می‌توانید کنار هم بیابید و از تماشای آن‌ها لذت ببرید.
هتل جهانگردی سیرجان
شهرستان سیرجان در استان کرمان یکی از کلیدی ترین شهرستانهای کرمان برای مسافرت محسوب می شود این شهر در واقع محل گذر مسافران استانهای مرکزی از سمت کرمان به استان شیراز و بندر عباس است، در واقع سیرجان محور اصلی گذر از کرمان به سمت شیراز است.
مهمانسرای جهانگردی رفسنجان
در حاشیه شهر رفسنجان آثاری از تمدن‌های چندین هزار ساله ماقبل هخامنشیان موجود بوده است که بر اثر گذشت زمان به کلی محو و نابود گردیده‌اند. و در همین رابطه احتمال داده می‌شود که یکی از قدیمی‌ترین تمدن‌های سرزمین ایران بوده است و گویا قومی‌بنام «اسه کرته» از نژاد آریایی در سالیانی دور در این دیار سکنی گزیده باشند. نام رفسنجان برای نخستین بار در متون تاریخی قرن هشتم مربوط به دوره آل مظفر (۹۵-۷۱۳ هجری قمری) ذکر شده است و به علت داشتن خاک مناسب، بهترین منطقه استان کرمان در برداشت محصول پسته می‌باشد.
مهمانسرای جهانگردی بم
یکی از جاذبه‌های بی نظیر شهرستان بم بخش خوش آب و هوا وتوریستی گردشگری دهبکری است. دهبکری زیباترین منطقهٔ سرسبز و چشم نواز است که در شهرستان کویری بم خود نمایی می‌کند و به همین دلیل نزد مردم بم بسیار محبوبیت دارد. علاوه بر مردم بم در همهٔ فصول سال دهبکری پذیرای مسافران بیشماری است.
هتل جهانگردی کرمان
ازغنی ترین عناصرفرهنگ مادی هرسرزمین که نشانه تمدن نیاکان آن جامعه وشناسنامه ای برای بیان موجودیت یک تاریخ است ،آثارباستانی بجای مانده آن اقلیم می باشد.در اقلیم ایرانیان باستان (کرمان )-آثارونشانه هایی ازتاریخ کهن ودیرینه کشورمان وجودداردکه هریک ازآنها گوشه هایی ازتمدن وتاریخ پرافتخارمان رابازمی نمایند. کرمان ازلحاظ ابنیه تاریخی جزوپنج شهراول ایران به حساب می آید.
تمامی حقوق در انحصار © گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی می باشد.
آدرس ایمیل : info@ittic.com | شماره تماس : ۰۲۱۴۲۶۴۳