رستوران عباس آباد بهشهر
بطور کلی ناحیه جنوبی دریای مازندران از گذشته بسیار دور از اهمیت سیاسی، تاریخی و نظامی فوق‌العاده‌ای برخوردار بوده‌است. بررسی وکاوشهائی که در سواحل دریای خزر در مکانهائی مانند سابقه غارهای هوتو و کمربند(در نزدیکی بهشهر) انجام گرفته‌است، قدمت این ناحیه را به دوره غارنشینی و تقریباً" ۱۰۰۰۰ سال قبل از میلاد مسیح به ثبت رسانده‌است. تحقیقات دیگر موید آن است که در ادوار باستانی این منطقه یکی از حوزه‌های مهم تمدن قبل و بعداز تاریخ ایران بوده‌است، از این رو هتل جهانگردی‌عباس آباد بهشهر همواره مورد نظر بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی بوده است.
مجتمع جهانگردی چالوس
چالوس شهر پر آوازه‌ و تاریخ‌مندی در میانه‌ی جلگه‌ی سمت جنوبی خزر وجود دارد که از یک سو دریچه‌ی اطمینان ابرشهر ددود آلود تهران و کل ساکنان فلات مرکزی ایران است، از سوی دیگر دروازه‌ی ورود هموطنان آن سوی البرز بلند و رنگ رنگ. امروز از نزدیک‌ترین، زیبا‌ترین ولی سخت عبورترین راه به نمای شمالی این هزار افسان سیمرغ‌آشیان و اسطوره‌نشان به پهنه‌ی کران تا کران دریا و دامن گسترده‌ی کوه و کوهستان است.
مجتمع جهانگردی خزرشهر
خزرشهر از اولین شهرک هایی است که در حاشیه دریای خزر پس از شهرک دریاکنار پیش از انقلاب ساخته شده است. پس از افتتاح جاده هراز در اوایل دهه چهل شمسی با توجه به نزدیکی استان مازندران به تهران، شهرک دریاکنار در نزدیکی بابلسر و در ساحل دریای خزر تاسیس شد
هتل و مجتمع جهانگردی چلندر
شهر نوشهر که بعلت دارا بودن وضعیت خاص سیاحتی و تردد کشتیهای تجاری از بنادر معتبر شمال ایران محسوب میشود و دارای تفرجگاههای بسیاری است!
تمامی حقوق در انحصار © گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی می باشد.
آدرس ایمیل : info@ittic.com | شماره تماس : ۰۲۱۴۲۶۴۳