۲۷

خرداد
۱۳۹۹

با حضور مجمع نمایندگان استان گلستان انجام شد؛ همکاری استاندار گلستان در طرح توسعه هتل ایرانگردی و جهانگردی ناهار خوران گرگان

Posted By : ittic/ 5217 ۰

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگری با میزبانی از استاندار گلستان و مجمع نمایندگان این استان در خصوص طرح توسعه هتل جهانگردی ناهارخوران از همکاری مشترک با مسئولین این استان به‌ منظور اجرای طرح توسعه قدیمی ترین هتل گرگان خبر داد.
به‌ گزارش روابط‌ عمومی گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، هادی حق‌شناس استاندار گلستان در این نشست که دوشنبه ۲۶ خرداد ۹۹ در محل شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی برگزار شد، با تاکید بر لزوم همکاری همه دستگاه‌های اجرایی استان برای توسعه صنعت گردشگری، افزود: صدور مجوزها و هماهنگی‌های میان بخشی برای طرح توسعه سرمایه‌‌گذاری هتل جهانگردی ناهارخوران گرگان را در دستور کار قرار می‌دهیم.
در این جلسه نمایندگان استان گلستان نیز ضمن تشریح ظرفیت‌های گردشگری این استان، به حمایت از توسعه گردشگردی به‌ عنوان محور اصلی در پیشرفت استان گلستان تاکید کردند و خواستار همکاری شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی در بهره‌برداری از فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این استان شدند.
محمدرضا پوینده مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگری نیز در این نشست ضمن تشریح طرح توسعه هتل جهانگردی ناهارخوران گرگان از بروز رسانی این طرح به ‌عنوان یک بسته‌ی سرمایه‌گذاری مهم خبر داد.
وی همچنین با ابراز خرسندی از این همکاری دوجانبه با بیان اینکه برخی از فرصت‌های سرمایه گذاری پیشنهاد شده توجیح اقتصادی دارد، افزود: بعضی از بسته‌های سرمایه‌گذاری این استان را مورد مطالعه قرار داده و برنامه‌ریزی‌های لازم به‌ منظور جذب سرمایه‌گذار برای این فرصت‌های اقتصادی را انجام خواهیم داد.
در پایان این نشست زمینه‌های گسترش همکاری‌های دوجانبه میان مجمع نمایندگان استان گلستان و شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی مورد بررسی قرار گرفت.

نظر خود را بیان کنید

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.