۰۷

تیر
۱۳۹۹

برگزاری مراسم معارفه سرپرست حراست گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی

Posted By : ittic/ 6134 ۰

مراسم تودیع مدیر پیشین و معارفه سرپرست جدید حراست شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی برگزار شد.
به‌‌گزارش روابط‌عمومی گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، در مراسم تودیع “قاسم گودرزی” و معارفه “حامی بیگی” سرپرست جدید حراست شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی، که سه‌شنبه ۳ تیر ۹۹ برگزار شد، جناب آقای ایمانی معاون حفاظت پرسنلی دفتر مرکزی حراست صندوق بازنشستگی کشوری، فریبا عباسی عضو هیات مدیره و مدیر روابط‌عمومی، علی مختاری مشاور اجرائی مدیرعامل، و جمعی از کارکنان این مجموعه حضور داشتند.
در این مراسم معاون حفاظت پرسنلی دفتر مرکزی حراست صندوق بازنشستگی کشوری، ضمن تبریک انتصاب قاسم گودرزی به سمت مشاور مدیرعامل، از زحمات ایشان به‌عنوان مدیر سابق حراست شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی تقدیر کرد.
فریبا عباسی نیز ضمن قدردانی از زحمات مدیر پیشین حراست شرکت و تبریک انتصاب ایشان به‌عنوان مشاور مدیر عامل، گفت: حراست نقش پررنگی در نظم بخشیدن و حفاظت از یک مجموعه دارد و امید است با تلاش سرپرست جدید و در سایه تجارب ایشان شاهد استمرار نظم و حراست و بهبود بخشی به روند فعالیت‌های مجموعه، در سایه آرامش باشیم.
در ادامه علی مختاری با تاکید بر اینکه نگاه شرکت در حوزه حراست، توسعه محور است، افزود: حراست باید با دیدی متفاوت و جامع نسبت به برنامه‌ریزی برای توسعه یک مجموعه اقدام کند.
حامی بیگی سرپرست جدید حراست شرکت نیز با تشکر از اقدامات مثمر ثمر و زحمات مدیر سابق حراست این مجموعه، نسبت به همکاری و تعامل هرچه بیشتر و بهتر پرسنل در آینده ابراز امیدواری کرد.

نظر خود را بیان کنید

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.