۰۳

تیر
۱۳۹۹

به‌مناسبت سالروز ولادت حضرت معصومه(س) برگزار شد آیین گرامیداشت روز ملی دختران در شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی

Posted By : ittic/ 5354 ۰

به‌مناسبت گرامیداشت میلاد کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) و روز ملی دختران آیین گرامیداشت این روز باحضور بانوان شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی و با هدف تبیین جایگاه والای دختر در دین مبین اسلام برگزار شد.
به‌گزارش روابط‌عمومی گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، در مراسمی که سه‌شنبه ۳ تیر ۹۹ به این مناسبت برگزار شد، محمدرضا پوینده مدیرعامل شرکت، ضمن تبریک این روز فرخنده اظهار داشت: امروزه شاهد موفقیت بانوان کشورمان در عرصه‌های مختلف اجتماعی به‌ویژه در حوزه‌های گردشگری و طی کردم مدارج عالی علمی توسط آنان هستیم.
وی افزود: در حال حاضر بیش از نیمی از دانشجویان کشور را دختران و بانوان تشکیل می‌دهند و امروز در ایران کمتر مراکز درمانی، تولیدی، خدماتی را می‌توان یافت که بانوان بخشی از بدنه اصلی و تاثیرگذار آن را تشکیل نداده باشند.
پوینده گفت: با درایت و نکته سنجی که بانوان در اکثر امور دارند شاهد پیشرفت و تعالی بیش از پیش کشور در زمینه‌های آموزشی و اقتصادی خواهیم بود.
فریبا عباسی مدیر روابط‌عمومی این مجموعه نیز با اشاره به اینکه سالروز میلاد حضرت معصومه(س) فرصتی برای یادآوری خدمات گرانقدر بانوان کشورمان به‌‍ویژه بانوان شاغل در مجموعه ایرانگردی و جهانگردی است، اضافه کرد: توجه به مناسبت‌های ملی- مذهبی و برگزاری اینگونه از مراسم‌ها، عاملى نشاط آفرین و انگیزه بخش براى کارکنان به‌منظور انجام بهتر فعالیت‌هایشان است.
وی افزود: توجه به ارزش‌هاى دختران در جامعه، تشویق، تکریم و تقدیر از دختران موفق، تبیین مقام و منزلت دختران به‌عنوان همسران و مادران فردا از ارکان مهمی است که باید در برنامه‌های اجرایی هر مجموعه قرار گیرد.
در ادامه این مراسم با تقدیم هدایا و شاخه گل به بانوان شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی از زحمات آنان تقدیر به‌عمل آمد.

نظر خود را بیان کنید

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.