۱۰

تیر
۱۳۹۹

در ششمین نشست شرکت ایرانگردی و جهانگردی مطرح شد؛ تحقق جهش تولید در مجموعه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی با تمرکز بر بازاریابی و شیوه‌های نوین تبلیغات

Posted By : ittic/ 5886 ۰

ششمین نشست شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی با حضور مدیران و معاونان این شرکت و با هدف بررسی عملکرد مدیران و ارائه راهکارهای مناسب به‌ منظور توسعه شرکت در راستای سیاستگذاری‌های سال ٩٩ برگزار شد.
به‌ گزارش روابط‌ عمومی گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، در این نشست که سه شنبه ١٠ تیر ٩٩ برگزار شد، محمدرضا پوینده مدیرعامل شرکت با اشاره به برگزاری جلسه کاری، به صورت ویدئو کنفرانس با محمد شریعتمداری، وزیر کار در خصوص اشتغال و تولید، به اهم موارد مطرح شده از سوی دکتر شریعتمداری پرداخت: جهش تولید شامل ابعاد مختلفی است و حتی حوزه های تبلیغاتی را در بر می گیرد، لذا برای تحقق اهداف سال جهش تولید در مجموعه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی استفاده از روش‌های نوین بازاریابی امری ضروری است.
وی تصریح کرد: در شرایط کنونی علاوه بر برنامه‌ریزی برای ارتقای جایگاه اقتصادی شرکت، اهمیت دادن به توسعه بازار سرمایه و کمک به ارتقای اقتصاد ملی باید در دستور کار قرار گیرد و در این راستا کمک به قرار گیری شرکت در مسیر بورسی شدن علاوه بر تحقق این هدف می‌تواند منجر به افزایش شفافیت، کارایی و همچنین بهبود عملکرد کل مجموعه شود.
وی اضافه کرد: هم چنین استفاده از یک کارشناس متخصص در حوزه بودجه کشوری از دیگر عوامل مهم در بهبود عملکرد شرکت است.
فریبا عباسی عضو هیات مدیره و مدیر روابط عمومی شرکت نیز، از رونمایی تیزرهای تبلیغاتی به‌ منظور معرفی شرکت و هتل‌ها خبر داد و برگزاری جلساتی درخصوص همکاری با شبکه آی فیلم برای استفاده از پتانسیل تبلیغاتی هنرمندان، همکاری با تیم تبلیغاتی خط قرمز برای برگزاری یک رویداد در دیزین و همچنین همکاری با شرکت حامیان در خصوص تهیه اقلام تبلیغاتی را از اقدامات اخیر روابط عمومی در حوزه تبلیغات برشمرد.
وی افزود: همچنین جلسه‌ای با مضمون آموزش و خدمات اسپا در هتل‌های جهانگردی، با شرکت راما اسپا را در دستور کار قرار داده ایم.
امیرفرشید پورمختار معاون توسعه و سرمایه‌گذاری شرکت نیز با تاکید بر ضرورت ارتقاء شیوه های ارائه خدمات گفت: ارائه خدمات خوب مهم است اما توجه به انتخاب زمان، مکان و نرخ مناسب برای ارائه این خدمات به‌ منظور افزایش فروش از اهمیت بیشتری برخوردار است لذا باید در این حوزه توجه خاصی داشته باشیم.
وی افزود: با همکاری واحد روابط عمومی شیوه نامه‌ای درخصوص اجرای یک رویداد در دیزین برنامه ریزی کردیم که چارت آن هم اکنون قابل ارائه است.
مهدی صدر مدیر آژانس مسافرتی ایرانگردی و جهانگری نیز در این نشست با اعلام اجرایی شدن پروژه همکاری با شرکت صنایع شیر ایران -پگاه- و شرکت صنعتی پارس مینو از همکاری متقابل مجموعه ایرانگردی و جهانگردی با هلال احمر کل کشور خبر داد.
در ادامه این نشست علی کاظمی معاون اجرایی شرکت‌ با اشاره به تاثیر مستقیم شیوع کرونا بر صنعت گردشگری و هتلداری، گفت: قرار است با هلال احمر در زمینه های نظارتی و اجرایی پروتکل‌های بهداشتی همکاری داشته باشیم.

نظر خود را بیان کنید

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.