۳۱

خرداد
۱۳۹۹

در پنجمین نشست مدیران شرکت ایرانگردی و جهانگردی صورت گرفت؛ بررسی تاثیر بازاریابی در بحث افزایش ضریب اشغال هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی

Posted By : ittic/ 5473 ۰

مدیرعامل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی گفت: بازاریابی برای بالابردن ضریب اشغال هتل‌ها از طریق فضای مجازی و تبلیغات محیطی اولویت اصلی مجموعه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی است.
به‌ گزارش روابط‌ عمومی گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، در پنجمین نشست شرکت ایرانگردی و جهانگردی که شنبه۳۱ خرداد ماه ۹۹ با هدف بررسی عملکرد مدیران و ارائه راهکارهای مناسب به‌ منظور توسعه شرکت در راستای سیاستگذاری‌های سال ۹۹ برگزار شد، محمدرضا پوینده مدیرعامل شرکت با اشاره به اهمیت تعامل واحدهای دفتر مرکزی به‌ منظور افزایش ضریب اشغال هتل‌ها، همکاری بیشتر این واحدها را خاستار شد و افزود: همکاری با آژانس‌ها برای بازاریابی، استفاده از متقاضیان محلی و بروز کردن قرار داد با مجموعه‌های مختلف باید در اولویت قرار گیرد.
وی همچنین با تاکید بر ارتقاء بازاریابی به‌ عنوان عامل افزایش فروش، خواستار اطلاع‌رسانی هرچه سریع تر بازخورد طرح ها و نظرات کارشناسی شد.
فریبا عباسی مدیر روابط عمومی شرکت نیز با اشاره به راه اندازی مجدد پنل پیامکی و ارسال پیامک‌های دوره ای و لینک اخبار به بیش از ۴۰۰۰ شماره، از تکمیل طراحی کتابچه معرفی هتل های مجموعه همراه با درج اطلاعات گردشگری منطقه و طراحی تقویم آنلاین گردشگری خبر داد.
وی اظهار کرد: به‌ منظور بازاریابی هرچه تخصصی تر برای هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی جلساتی با سرمایه گذار دیزین به‌ منظور راه‌اندازی مدرسه اسپا و همچنین چندی از سلبریتی ها برای تبلیغات انجام دادیم.
عباسی افزود: برگزاری مسابقات ماهانه اخیر و همکاری با اینفلوئنسرها در امر بازاریابی بسیار موثر عمل کرده است.
علی مختاری مشاور مدیرعامل شرکت نیز با اشاره به شیوع موج جدید کرونا، در نظر گرفتن امکانات ویژه برای همکاران تشریفات و نقلیه، از جمله چکاپ روزانه و همچنین برقراری تمهیدات جدید برای پذیرایی از گردشگران در هتل‌ها را ضروری دانست.
در این نشست علی کاظمی سرپرست معاونت اجرایی این شرکت از تغییر تاریخ برگزاری همایش مدیران با توجه به شیوع موج جدید کرونا خبر داد و افزود: اجباری کردن استفاده از ماسک برای کلیه همکاران، تاکید بر رعایت فاصله اجتماعی و نظارت مستمر و به جد در واحدهای اقامتی از اقدامات در دست اجرای این مجموعه است.
وی همچنین زیباسازی و تعویض تابلوی هتل‌ها را از موارد مهم به منظور موفقیت در بازاریابی برای هتل ها برشمرد.
مهدی صدر مدیر آژانس مسافرتی ایرانگردی و جهانگری نیز از همکاری شرکت‌های زیرمجموعه گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی به‌ منظور پیوستن به باشگاه مشتریان بانک قرض الحسنه مهر ایرانیان خبر داد.
وی افزود: با شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور به‌ منظور همکاری با باشگاه مشتریان بانک مذکور، در حال مذاکره هستیم و برگزاری تور دیزین برای بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری نیز از دیگر برنامه های آتی آژانس است.

نظر خود را بیان کنید

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.