۱۸

خرداد
۱۳۹۹

در چهارمین نشست شرکت ایرانگردی و جهانگردی مطرح شد: بازسازی، نوسازی و برندسازی، اولویت اصلی مجموعه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی

Posted By : ittic/ 4829 ۰

چهارمین نشست شرکت ایرانگردی و جهانگردی با حضور مدیران و معاونان شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی با هدف بررسی عملکرد مدیران و ارائه راهکارهای مناسب به‌ منظور توسعه شرکت در راستای سیاستگذاری‌های سال ۹۹ برگزار شد.
به‌ گزارش روابط‌عمومی گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، در این نشست که شنبه ۱۷ ‌‌خردادماه ۹۹ برگزار شد، محمدرضا پوینده مدیرعامل شرکت، ضمن بررسی عملکرد جلسه پیشین این شورا، با اشاره به برخی آتش‌سوزی‌های اخیر، ارتقای امنیتی هتل‌ها را ضروری دانست و بررسی وضعیت دوربین‌های امنیتی هتل‌ها را مورد تأکید قرار داد.
قاسم گودرزی مدیرحراست شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی نیز، با تشریح اقدامات صورت گرفته در بحث تأمین امنیت هتل‌های این مجموعه، از ابلاغ دستورالعمل‌های پیشگیری از وقوع آتش‌سوزی احتمالی به هتل‌ها خبر داد.
در ادامه نیز امیرفرشید پورمختار معاون توسعه و سرمایه‌گذاری شرکت، گزارشی از اقدامات صورت گرفته در حوزه‌های گوناگون سرمایه گذاری از جمله پروژه هتل کویر بیرجند و ایجاد کمپین بازاریابی ارائه کرد.
محمدرضا پوینده در این خصوص پیگیری هرچه سریعتر و تخصصی‌تر موضوع سرمایه گذاری در مجموعه بیرجند را ضروری دانست و هم چنین بر ارتقاء بازاریابی به‌ عنوان عامل افزایش فروش، تأکید کرد.
در ادامه این نشست، علی کاظمی سرپرست اجرایی این شرکت‌، با اشاره به استمرار کرونا در کشور، رعایت هرچه بیشتر پروتکل‌های بهداشتی در هتل‌ها را ضروری دانست و افزود: اکنون زمانی است که می‌توانیم توانمندی خود را در سیستم هتلداری کشور با مدیریت اصولی این بحران اثبات کنیم.
در بخش دیگری از این نشست مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی در حوزه تبلیغات و بازاریابی خواستار همکاری بیشتر آژانس ها و روابط عمومی شرکت برای بروزرسانی اطلاعات و افزایش تولید محتوا به منظور تبلیغات بهتر در فضای مجازی شد.
وی همچنین بروزرسانی و ارائه دفترچه های سرمایه گذاری ایمن مجموعه را مورد تأکید قرار داد.
فریبا عباسی عضو هیات مدیره و مدیر روابط عمومی شرکت نیز، با اشاره به آماده سازی هرچه سریعتر اقلام تبلیغاتی برای ارسال به هتل‌ها، تقدیر از رابطین نمونه در همایش مدیران و ارزیابی مستمر مدیران هتل‌ها به منظور تشویق واحدهای نمونه را گامی موثر در راستای بهبود عملکرد مجموعه‌ها دانست.
مهدی صدر مدیر آژانس مسافرتی ایرانگردی و جهانگری نیز در این نشست با اعلام آماده سازی سایت شرکت برای رزرو تورهای گروهی و بازنشستگان از همکاری مشترک آژانس و روابط عمومی شرکت برای تبلیغات بیشتر خبر داد.
در ادامه این نشست محمدرضا پوینده با اعلام خبر انتصاب مدیر جدید هتل خزرشهر، بر لزوم نظارت و ارزیابی مستمر هتل‌ها و ایجاد ارتباط تنگاتنگ با مدیران این مجموعه‌ها تأکید و اضافه کرد: مدیران هتل‌ها با دستی پر از ایده به همایش بیایند تا شاهد خروجی مناسب از این رویداد باشیم.
وی همچنین بازسازی هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی برای ارائه خدمات با کیفیت تر به مشتریان و افزایش درآمد را از اولویت های مهم و اصلی این مجموعه برشمرد.

نظر خود را بیان کنید

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.