۲۵

خرداد
۱۳۹۸

دکتر براتی به عنوان سرپرست شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی منصوب شد

Posted By : ادمین/ 5222 ۰

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی، صبح امروز مورخ شنبه ۹۸/۳/۲۵مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی، با حضور ” دکتر شوکت پور” مشاور مدیرعامل صندوق بازنشستگی و مدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل این مجموعه ، “دکتر محمد اسکندری” مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا ، اعضای هیات مدیره آتیه صبا و اعضای هیات مدیره ایرانگردی و جهانگردی ، “دکتر مهرداد تاوتلی” مدیرعامل سابق این شرکت برگزار و  “دکتر رضا براتی” به عنوان سرپرست شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی منصوب شد.

شایان ذکر است دکتر رضا براتی فارغ التحصیل رشته اقتصاد در مقطع دکتری از دانشگاه تهران با گرایش اقتصاد روابط بین الملل می باشد .

“دکتر تاوتلی” پیش از این  3سال مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی بود، که خدمات درخور و شایسته ای در طول مدت حضور خود در این مجموعه انجام داد.

همچنین در این مراسم، به پاس زحمات بی دریغ و خالصانه دکتر مهرداد تاوتلی، مدیرعامل سابق گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی از سوی مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا و صندوق بازنشستگی و کلیه همکاران، از خدمات وی قدردانی شد.

نظر خود را بیان کنید

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.