۰۳

اردیبهشت
۱۳۹۹

مدیرعامل مجموعه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی در دیدار با استاندار سمنان مطرح کرد: احیا برند قدیمی ترین زنجیره هتلداری کشور در دستور کار تیم جدید مدیریتی

Posted By : ittic/ 4387 ۰

مدیرعامل مجموعه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی در دیدار با استاندار سمنان، احیای برند ایرانگردی و جهانگردی را از مهمترین اولویت های تیم مدیریتی جدید این شرکت برشمرد.

به‌ گزارش روابط عمومی مجموعه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، مدیرعامل این مجموعه در دیداری که ظهر امروز چهارشنبه سوم اردیبهشت‌ ماه ٩٩ با استاندار سمنان داشت، با اشاره به وجود کاروانسراهای متعدد در مسیر ورودی سمنان و جاذبه های بی بدیل تاریخی و طبیعی موجود در این استان را از عوامل توسعه ی گردشگری دانسته و افزود: مجموعه هتل های ایرانگردی، با سیاست گذاری‌های جدید، تلاش خود را می نماید تا در تحقق این مهم نقش بسزایی ایفا کند.

محمدرضا پوینده با تاکید بر اینکه با به‌ کارگیری این ظرفیت‌ها، می‌توان سمنان را از معبر گردشگری به مقصد اصلی گردشگران تبدیل کرد، ادامه داد زیرساخت لازم برای رونق گردشگری در این منطقه نیز میبایست فراهم گردد.
وی همچنین بهبود خدمات هتل های ایرانگردی و جهانگردی را امری ضروری دانست و افزود: «یکی از اقدامات موثر در دوره مدیریت کنونی، بحث باز زنده‌سازی این هتل ها است.»
وی تاکید کرد، تبدیل این مجموعه گردشگری به یک برند موفق‌تر از پیش، در آینده ی نه چندان دور، از اولویت های این مجموعه مدیریتی است.
علیرضا آشناگر، استاندار سمنان نیز در این دیدار اظهار داشت: «بروزرسانی تجهیزات این مجموعه یکی از گام های خوب در راستای توسعه‌ی هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی است.»
وی همچنین توسعه زیرساخت های گردشگری در این استان را یکی از مهمترین رویکردها برای جذب گردشگران برای دوران پسا کرونا برشمرد.
در این دیدار همچنین مهدی جمال، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان با تشریح وضعیت هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی استان سمنان، خواستار برنامه ریزی برای حمایت از صنعت گردشگری در پسا کرونا شد، افزود: «این اداره کل، برنامه ریزی های لازم برای پسا کرونا را در دستور کار خود قرار داده است.»
مدیرعامل شرکت ایرانگردی و جهانگردی در سفری یک روزه به استان سمنان، از هتل‌های جهانگردی سمنان، شاهرود، بسطام و دامغان بازدید خواهد کرد.
مجموعه هتل های ایرانگردی و جهانگردی با بیش از نیم قرن سابقه هتلداری و داشتن ۵۴ هتل فعال در سطح کشور، از بزرگترین برند های هتلی ایران محسوب می شود.

📡 آخرین اخبار گردشگری و ایرانگردی را در
#کانالرسمیاخبارگروههتلهایایرانگردیو_جهانگردی ببینید

نظر خود را بیان کنید

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.