۰۷

بهمن
۱۳۹۹

در نشست شورای معاونین مطرح شد؛ آغاز پیش فروش نوروزی مجموعه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و شعار #ایرانگردی و #سالم_گردی

Posted By : ittic/ 8987 ۰

در نشست شورای معاونین شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی که با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و معاونین شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی برگزار شد، پیشنهاد برنامه‌های تبلیغاتی و بازاریابی نوروزی مجموعه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی مورد طرح و بررسی قرار گرفت.

🔹به‌گزارش روابط‌عمومی گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، محمدرضا پوینده، سه‎شنبه هفتم بهمن ضمن بررسی عملکرد اخیر مدیران این شرکت گفت: فعالیت‌ها و تلاش‌های مثمر ثمر، معاونان، مدیران و کارکنان بزرگترین زنجیره‌ی هتلداری کشور قابل تقدیر و نوید بخش روزهای روشن‌تری برای مجموعه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی است.
وی اضافه کرد: در روزهای سختی که برای گردشگردی کشور و دنیا رقم خورد، ما به نوبه‌ی خود توانستیم پرقدرت و سربلند از مسوولیت خطیر چرخاندن چرخ‌های صنعت گردشگری کشور سرافراز بیرون آییم.
در ادامه این نشست معاونان و مدیران شرکت گزارش عملکردی از فعالیت‌های اخیر حوزه‌ی خود ارائه کرده و هم‌چنین برنامه‌ی هر یک ازمعاونت‌ها در زمینه‌ی پیش فروش نوروزی هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی مورد طرح و بررسی قرار گرفت.

نظر خود را بیان کنید

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.