۳۱

اردیبهشت
۱۴۰۰

در همایش سراسری مدیران مطرح شد؛ نقش اساسی مدیران گروه هتلهای ایرانگردی در حفظ و حراست از منابع انسانی

Posted By : ittic/ 9564 ۰

همایش سراسری مدیران گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی دوشنبه ۲۷ اردیبهشت در مجموعه جهانگردی دیزین برگزار شد.

🔹به‌گزارش روابط‌عمومی گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی؛ امیرحسین شفیعی مشاور مدیر عامل و مدیر حراست مجموعه هتل‌های ایرانگردی در این نشست با اشاره به نقش اساسی مدیران گروه‌ها در زمینه‌ی نظارت و حفاظت از مجموعه‌های اقامتی تحت پوشش خود گفت: مدیران گروه به‌عنوان بازوی اجرایی ما نقشی مهم در نظارت و حراست از منابع انسانی و مجموعه‌های تحت مدیریت خود دارند.
وی همچنین خاطر نشان کرد: بینش و روش ما بر پایه اعتماد استوار است و برای تداوم این روش نیازمند همکاری مستمر واحدها هستیم.
عباس پالیزبان مدیر حقوقی دفتر مرکزی نیز ضمن ارائه گزارش از وضعیت مالیکت و اخذ سند هتل‌های ایرانگردی افزود: واحد حقوقی دفتر مرکزی در تلاش است فاصله بین صف و ستاد را کم کند و برای تحقق این مهم لازم است مدیران گروه‌ها در لحظه با واحد حقوقی در ارتباط باشند تا ما را در جریان اخبار مربوط به وضعیت پروندهای حقوقی هتل‌های ایرانگردی در شهر خود قرار دهند.

نظر خود را بیان کنید

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.