۱۶

اسفند
۱۳۹۹

با حضور محمدرضا پوینده/ نشست مجازی بررسی عملکرد مالی هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی برگزار شد

Posted By : ittic/ 9030 ۰

🔹به‌گزارش روابط‌عمومی گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی؛ در این نشست که جمعی از مدیران هتل های ایرانگردی حضور داشتند عملکرد مالی سال جاری هتل‌های جهانگردی لاهیجان، انزلی، ناهارخوران، شمشک، میگون، دیزین و آستارا بررسی و با عملکرد سال قبل از شیوع کرونا مقایسه شد.
مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در این نشست ضمن بررسی آمار اخیر سود دهی این هتل‌ها گفت: افزایش درآمد هتل‌های ایرانگردی چشم‌گیر و اکثر سودده بوده‌اند و این موضوع از تفاوت قیمت واگذاری مجموعه‌های تحت اجاره هتل‌ها از جمله هتل دیزین مشخص می‌شود.
محمدرضا پوینده با بیان اینکه ارتقای سطح خدمات ارائه شده درکنار سوددهی هتل‌ها بطور موازی باید در اولویت مدیران قرار گیرند گفت: سود سهامداران و بازنشستگان باید در نظر گرفته شود.
وی در ادامه این نشست با اشاره به اینکه هتل‌های ایرانگردی از ظرفیت بالایی برای جذب گردشگر برخوردار هستند گفت: بیشترین سود اخیر هتل‌ها نسبت به سال گذشته مربوط به مجموعه دیزین بوده است در صورتی که سایر هتلهای ما به‌ویژه هتلهای استان تهران از ظرفیت مناسبی برای جذب گردشگران زمستانی برخوردارند و باتوجه به اینکه هنوز فصل زمستان تمام نشده هتلهای شمالی و غربی فرصت خوبی برای جذب گردشگران زمستانی دارند.
پوینده در بخش دیگری ازاین نشست تاکید کرد: انتظار بیشتری در زمینه افزایش ضریب اشغال هتلها و برگزارى تور بلاخص در هتل میگون و دیزین در فصول غیر از پیک سفر می‌رود، هم‌چنین درباره مدیرانی که تغییرات ساختاری در شیوه‌ی مدیریتشان اعمال نکنند و مجموعه تحت مدیریت آنان زیان‌ده باشند تصمیم گیری خواهد شد.

نظر خود را بیان کنید

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.