۳۰

اسفند
۱۳۹۹

پیام نوروزی مدیرعامل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۰

Posted By : ittic/ 9083 ۰

مدیرعامل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی با صدور پیامی آغاز سال ۱۴۰۰ را به هم وطنان و خانواده بزرگ ایرانگردی تبریک گفت.
متن کامل پیام محمدرضا پوینده مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی به شرح زیر است:
“به آثار رحمت خدا بنگر که چگونه زمین را بعد از مرگش زنده می‏کند. همانا خداست زنده کننده مردگان و او بر هر چیزی قدرت دارد.
( قرآن کریم – سوره‌ مبارکه‌ روم – آیه‌ شریفه‌ ۵۰)”
آیین نوروز و هم‌زمانی آن با آغاز فصل بهار به‌عنوان آغاز سال نو، حکایت از روحیه زیبایی دوستی، امیدآفرینیِ ما ایرانیان دارد. همان روحیه‌ پر شور و شعوری که در طول تاریخ، ایران و ایرانی را در پیچ و خم تنگناها و در فراز و فرود تهدیدها، زنده و پاینده نگاه داشته‌است.
بر این سیاق، همانگونه که در سال ۱۳۹۹ با کار و تلاش در کنار یکدیگر از سختی‌ها عبور کردیم امسال را نیز دوشادوشِ هم، پرقدرت و هدفمند ادامه خواهیم داد.
در سالی که گذشت بواسطه‌ی شیوع ویروس همه‌گیر و جهانی کرونا بسیاری از مشاغل از جمله مشاغل مرتبط با صنعت گردشگردی با رکود و زیانی کم‌سابقه مواجه شدند. اما امروز با گذشت زمان و در سایه آزمون‌های فراگیر در زمینه مقابله با ویروس کرونا، این مشاغل با وجود محدودیت‌های تعیین شده، ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی به کار خود ادامه می‌دهند.
ما‌ به‌عنوان بزرگترین زنجیره هتلداری کشور با بکارگیری تمام پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ستاد ملی مبارزه با کرونا در کنار شیوه‌نامه سالم‌گردی که در یکایک هتل‌های ایرنگردی بومی شده است، در سالی که گذشت میزبان مهمانان و گردشگران بودیم و از این آزمون سربلند بیرون آمدیم.
به‌یاری پروردگار مهربان، در سال جدید نیز، تمام بضاعت، دانش، تجربه و تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا میزبانی از گردشگران را به شیوه‌ای شایسته ادامه دهیم، البته ادامه این مسیر و تحقق این مهم به همکاری همه مردم و همراهی تمامی فعالان این حوزه بستگی دارد.
شیوع ویروس کرونا پنجره‌‌ی جدیدی در حوزه گردشگری جهانی گشود که ما از آن به‌عنوان گردشگری مسوولانه یاد می‌کنیم و اکنون کارکنان مجموعه هتل‌های ایرانگردی با کوله باری از تجربه‌ی یکساله در زمینه مراقبت‌های ویژه‌ی بهداشتی در حوزه پذیرایی از گردشگران، برای میزبانی از مهمانان نوروزی، آماده به خدمت ایستاده‌اند.
با‌توجه به امکان انجام سفر ضروری در این ایام به شرط رزرو هتل در شهر مقصد، ما در زمینه کنترل و ایمن سازی سفر مسوولانه در هتل‌های ایرانگردی با بکارگیری پروتکل‌های سالم‌گردی میزبان مهمانان گرامی هستیم.
آغاز سال نو و فرا رسیدن عید کهن نوروز را به هموطنان عزیز و خانواده بزرگ ایرانگردی تبریک می گویم و امیدوارم در سایه لطف پروردگار، سال ۱۴۰۰، سال ریشه کنی کامل کرونا و آغازی دوباره از فصل سرزندگی، رشد و بالندگی برای همگان باشد.

محمدرضا پوینده
مدیرعامل

نظر خود را بیان کنید

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.