با حضور رئیس هیأت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا؛
آیین معارفه مدیرعامل جدید گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی برگزار شد
با حضور رئیس هیأت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا؛
آیین معارفه مدیرعامل جدید گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی برگزار شد
آیین معارفه دکتر فریبا عباسی مدیرعامل جدید و تکریم دکتر مهدی ذوقی مدیرعامل سابق گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی، این مراسم با حضور محمد عبداله خانی رییس هیأت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا اعضای هیأت مدیره، معاونین و مدیران شرکت ایرانگردی و جهانگردی و اصحاب رسانه عصر امروز و در محل دفتر مرکزی این شرکت برگزار شد.
خانی ضمن تقدیر از خدمات مهدی ذوقی مدیرعامل سابق و اشاره به سوابق دکتر فریبا عباسی و تعلق خاطر ایشان به خانواده بزرگ گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی بر لزوم استمرار حرکت رو به رشد و توسعه این گروه و نیز ارائه خدمات مطلوب به بازنشستگان فرهیخته صندوق بازنشستگی کشوری و دیگر اقشار جامعه با هدایت مدیرعامل جدید تاکید کرد.
وی با برشمردن نقاط قوت نام تجاری گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی به عنوان یک نشان تجاری خوشنام و دیرپا، لزوم برآورده کردن نظر سهامداران و اجرایی نمودن برنامه‌های درآمدزایی، توسعه و نوسازی ساختار مجموعه را از اولویت‌های پیش رو دانست که با توجه به درایت مدیران ارشد، همدلی تمامی کارکنان و سابقه درخشان گسترده ترین گروه هتلداری کشور و استفاده از تمام ظرفیتهای این مجموعه قابل دستیابی است.
رئیس هیأت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا ضمن آرزوی توفیق برای دکتر فریبا عباسی افزود: با توجه به اینکه ایشان از بدنه شرکت بوده و سال‌ها در کسوت عضو هیأت مدیره، معاون اجرایی هتلها و مدیر روابط عمومی امور بین‌الملل مشغول به فعالیت بوده، ابراز امیدواری کرد؛ با درایت و ایجاد همدلی میان تمامی کارکنان شرکت و نیز اتکا و استفاده از تمامی ظرفیت های مجموعه، شاهد تعالی و احیای دوباره نام گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی باشیم.
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2023 ITTIC, All Right Reserved