دکتر ذوقی؛ هتل جهانگردی خلخال مجددا از سوی شرکت ایرانگردی و جهانگردی راهبری و راه‌اندازی می‌شود
دکتر ذوقی؛ هتل جهانگردی خلخال مجددا از سوی شرکت ایرانگردی و جهانگردی راهبری و راه‌اندازی می‌شود
به گزارش روابط عمومی گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی، مهدی ذوقی مدیرعامل گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی به همراه فریبا عباسی عضو هیات مدیره و سرپرست معاونت اجرایی، مختار باقری عضو هیات مدیره و کامبیز رنجبر سرپرست معاونت مالی و اداری از هتل جهانگردی‌ خلخال بازدید و به بررسی امکانات هتل پرداخت و از نزدیک در جریان روند فعالیت این مجموعه قرار گرفت.
مدیرعامل گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی در جریان بازدید از هتل جهانگردی خلخال از شروع بکار و راه‌اندازی مجدد این مجموعه، با تکیه بر اصل بازاریابی و اقتصادی خبر داد و عنوان نمود که بر مبنای اصول علمی و ساختارهای علم بازاریابی، برونسپاری هسته اصلی کسب و کار توجیه بلند مدت نخواهد داشت.
مدیرعامل گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی همچنین افزود: با توجه به ظرفیت های گردشگری، چشم‌اندازهای متفاوت و شگفت‌انگیزی که در شهر خلخال وجود دارد، طراحی تورهای سیاحتی و هم افزایی با سایر مراکز گردشگری مورد انتظار است.
ذوقی تاکید کرد: انتظار می رود در فواصل سه ماهه سال جاری با توجه به افزایش اختیار مدیران هتل ها در موضوع منابع انسانی، مدیریت هزینه ها و توجه ویژه پیرامون تخفیفات ساختارمند، شاهد افزایش مناسب درآمد و کاهش هزینه‌های شرکت باشیم چرا که عملکرد مدیران در مقاطع مذکور به دقت ارزیابی خواهد شد و در این راه نیز اختیارات مکفی خواهند داشت.
وی در پایان خاطر نشان کرد: از تمام مدیران مراکز در کل پهنه خدماتی کشور انتظار رشد فروش خدمات غذا و پذیرایی به میزان حداقل دو برابری را داریم و با توجه به اختیارات تفویض شده ، این اهداف درآمدی را با قاطعیت پایش و نظارت خواهیم کرد.
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2023 ITTIC, All Right Reserved