مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی برگزار شد
گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی- ستاد مرکزی
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی منتهی به ۲۹ اسفند سال ۱۴۰۰، با حضور حسن تاجیک مدیر عامل و نایب رییس هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا به عنوان رییس مجمع، نرگس یزدانیان معاون نظارت بر امور شرکت های هلدینگ آتیه صبا و علی احمد پور کارشناس ارشد نظارت بر شرکت ها به عنوان ناظران مجمع، حمید فهیمی مدیر امور مجامع، موسسه حسابرسی "ارکان سیستم" به عنوان بازرس قانونی، سید علیرضا حسینی طباطبایی، سرپرست هلدینگ گردشگری تامین(هگتا )، محمدرضا پوینده نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل، علی کاظمی رییس هیأت مدیره و معاون اجرایی، فریبا عباسی عضو هیأت مدیره و مدیر روابط عمومی، علی مختاری معاون مالی و اداری شرکت، عباس پالیزبان مدیر حقوقی املاک و امور قراردادهای ایرانگردی و جهانگردی و تنی چند از نمایندگان سهامداران و دیگر کارشناسان این حوزه، در محل سالن جلسات شرکت آتیه صبا برگزار شد.
به‌گزارش روابط‌ عمومی شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی، در این جلسه گزارش حسابرس و بازرس قانونی توسط نماینده موسسه حسابرسی قرائت و عملکرد شرکت مطلوب اعلام شد، همچنین صورت های مالی شرکت به تصویب اعضا رسید.
در این نشست همچنین حسن تاجیک مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره ی هلدینگ آتیه صبا و رییس این مجمع اظهار داشت: با توجه به عملکرد مثبت شرکت در دوران کرونا امیدواریم شاهد تحول اساسی و فعالیت هرچه بیشتر ایرانگردی و جهانگردی در سال جاری باشیم. وی همچنین بر تعیین تکلیف وضعیت حقوقی املاک و مستغلات شرکت تاکید کرد.
نرگس یزدانیان معاون نظارت بر امور شرکت‌های هلدینگ آتیه صبا و ناظر مجمع نیز با تقدیر از عملکرد تیم مدیریتی و مالی شرکت و همچنین کاهش بندهای حسابرسی درگزارش بازرس قانونی شرکت نسبت به سنوات اخیر بر تشکیل کارگروهی متشکل از نمایندگان معاونت نظارت بر امور شرکت های هلدینگ آتیه صبا و معاونت مالی شرکت ایرانگردی در راستای پیگیری مصوبات و دستورات مجمع تاکید کرد.
همچنین در این جلسه محمدرضا پوینده نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت نیز ضمن دفاع از عملکرد تیم تحت مدیریت خود و مجموعه بدنه شرکت به ارائه توضیحاتی در خصوص تکالیف مجمع، بازپرداخت بدهی های معوقه و خروج از زیان، پرداخت. و نیز ضمن تقدیر از حمایت های مدیرعامل صندوق بازنشستگی و هلدینگ آتیه صبا، بر پیگیری پرونده های حقوقی و وصول مطالبات تا حصول نتیجه تاکید کرد.
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
تهران ، خیابان ولیعصر ، روبروی توانیر ، کوچه شمس ، پلاک ۳
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2022 ITTIC, All Right Reserved