برگزاری مسابقه ایده‌های برتر در گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی
برگزاری مسابقه ایده‌های برتر در گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی
اولین مسابقه ‌ایده‌های برتر در سطح هتل‌ها و مهمانسراهای گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی برگزار می‌شود؛ به گزارش روابط عمومی گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی در راستای ایجاد نوآوری و افزایش سطح خدمات و باهدف شناسایی ایده‌های خلاقانه و قابل‌اجرا در هتل‌ها و مهمانسراهای تابعه، مسابقه‌ای با عنوان "ایده‌های برتر" برگزار می‌شود. شرکت‌کنندگان این مسابقه از دو بخش 1.کارکنان شاغل در سطح هتل‌ها و 2. علاقمندان به حوزه هتلداری و گردشگری تشکیل می‌شود. به بهترین ایده ارائه‌شده جوایز نفیسی اهداء می‌گردد.
علاقمندان می‌توانند ایده‌های خود را به آدرس ایمیل info@ittic.com و یا به‌صورت مکتوب طی نامه‌ای به دبیرخانه شرکت ایرانگردی و جهانگردی به نشانی تهران، خیابان ولیعصر، روبروی سه‌راه توانیر، بن‌بست شمس، پلاک 3 ارسال نمایند. مهلت ارسال آثار تا 15 مرداد سال جاری می‌باشد.
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
تلفن رزرواسیون
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved