خبرهای ستاد مرکزی ایرانگردی
1403/04/16
نخستین کنگره علمی و تخصصی صنعت هتلداری ایران برگزار شد
به گزارش روابط عمومی گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی نخستین کنگره علمی و تخصصی صنعت هتلداری ایران، روز سه‌شنبه ۱۲ تیر ماه سال جاری در هتل پارسیان اوین و با حضور فعالان متخصصین و مدیران ارشد دولتی و بخش خصوصی صنعت هتل داری، با حمایت و مشارکت گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی برگزار شد.
در این همایش سه پنل تخصصی با موضوعات و چالش‌های صنعت هتل داری اجرا شد.
در این مراسم سخنرانانی از جمله مصطفی فاطمی مدیر کل دفتر توسعه گردشگری داخلی، یحیی نقی زاده مدیر کل دفتر نظارت و ارزیابی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، جمشید حمزه زاده رئیس جامعه هتلداران، فریبا عباسی مدیرعامل گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی، سعید یاور پور مدیرعامل گروه هتلهای هما و محمد حسین پورتقی مدیرعامل هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان و دیگر اساتید دانشگاهی در موضوعات مرتبط به هتلداری به ایراد سخنرانی پرداختند.
دکتر فریبا عباسی مدیرعامل گستره ترین زنجیره هتلداری کشور (گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی) ضمن قدردانی از برگزارکنندگان این رویداد به اهمیت وجود چنین کنگره های تخصصی و نقش موثر آن در رشد، توسعه جایگاه صنعت هتلداری کشور تاکید کرد و افزود نقش هتلداری و گردشگری در توسعه پایدار کارآفرینی و افزایش نشاط در جامعه بسیار ارزشمند است. وی در پایان از آمادگی گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی را جهت میزبانی دوره های بعدی این گنگره خبر داد .
این کنگره یک روزه از ساعت ۷:۳۰ لغایت ۱۸ بعدازظهر به طول انجامید و با اهدای گواهینامه به شرکت کنندگان به کار خود پایان داد.
اطلاعات بیشتر
1403/04/11
ماهنامه داخلی گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی منتشر شد
به گزارش روابط عمومی گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی ،ماهنامه داخلی گروه هتل های ایرانگردی ویژه اردیبهشت و خرداد1403 منتشر شد.
این شماره به صورت دو ماهنامه منتشر شد و قرار است اول هر ماه انتشار یابد و در آن موضوعات مختلف و عملکرد ستاد مرکزی و هتل های زیر مجموعه درج خواهد شد. دنبال کنندگان می توانند فایل این ماهنامه را در ادامه مطلب مشاهده نمایند.
اطلاعات بیشتر
1403/03/29
بررسی عملکرد گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی در مجمع عادی فوق العاده شرکت
به گزارش روابط عمومی گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی، جلسه مجمع عادی فوق العاده شرکت ایرانگردی و جهانگردی منتهی به سال ۱۴۰۱ در محل سالن اجتماعات ساختمان مرکزی هلدینگ آتیه صبا و با حضور محمد عبداله خانی رییس هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا به عنوان رییس مجمع، محمد حسین بی طرف پور نماینده صندوق بازنشستگی کشوری، سعید یاورپور به نمایندگی از گروه هتل های هما به عنوان ناظرین مجمع، روح اله هدایتی نماینده هلدینگ گردشری تأمین اجتماعی و علی صیامی به نمایندگی از شرکت قطارهای ریلی رجا، دکتر فریبا عباسی نایب رییس هیأت مدیره و مدیر عامل گروه هتل های ایرانگردی به عنوان دبیر مجمع، اعضای هیات مدیره، مدیرعامل و مدیران شرکت برگزار شد.
در ابتدای این جلسه گزارش حسابرس و بازرس قانونی توسط نماینده موسسه حسابرسی قرائت گردید و در ادامه گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه های مختلف و فعالیت شرکت در سال ۱۴۰۱ توسط مدیرعامل شرکت ارائه و به سوالات مطروحه حاضرین در خصوص مفاد گزارش بازرس قانونی و سایر امور مربوط به شرکت مذکور پاسخ داده شد.
شایان ذکر است در پایان، صورت های مالی منتهی به سال ۱۴۰۱ به تصویب حاضرین در این جلسه رسید.
اطلاعات بیشتر
1403/03/27
برگزاری مسابقه ایده‌های برتر در گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی
اولین مسابقه ‌ایده‌های برتر در سطح هتل‌ها و مهمانسراهای گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی برگزار می‌شود؛ به گزارش روابط عمومی گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی در راستای ایجاد نوآوری و افزایش سطح خدمات و باهدف شناسایی ایده‌های خلاقانه و قابل‌اجرا در هتل‌ها و مهمانسراهای تابعه، مسابقه‌ای با عنوان "ایده‌های برتر" برگزار می‌شود. شرکت‌کنندگان این مسابقه از دو بخش 1.کارکنان شاغل در سطح هتل‌ها و 2. علاقمندان به حوزه هتلداری و گردشگری تشکیل می‌شود. به بهترین ایده ارائه‌شده جوایز نفیسی اهداء می‌گردد.
علاقمندان می‌توانند ایده‌های خود را به آدرس ایمیل info@ittic.com و یا به‌صورت مکتوب طی نامه‌ای به دبیرخانه شرکت ایرانگردی و جهانگردی به نشانی تهران، خیابان ولیعصر، روبروی سه‌راه توانیر، بن‌بست شمس، پلاک 3 ارسال نمایند. مهلت ارسال آثار تا پایان خردادماه سال جاری می‌باشد.
اطلاعات بیشتر
1403/03/22
برگزاری تور بازنشستگان آموزش و پرورش ویژه گلاب گیری کاشان
به گزارش روابط عمومی گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی؛ در هفته ای که گذشت تور40 نفره ای متشکل از بازنشستگان آموزش و پرورش به مقصد کاشان و بازدید از اماکن دیدنی این شهر برگزار شد. حاضرین در این سفر از اماکنی نظیر خانه بروجردی، خانه طباطبایی، باغ فین، آبشار نیاسر بازدید کردند و ضمن صرف ناهار در یکی از زیباترین باغ های نیاسر شاهد مراسم گلاب گیری بودند.
اطلاعات بیشتر
1403/03/19
عضو جدید هیئت‌مدیره شرکت معرفی شد
به گزارش روابط عمومی گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، در مراسمی که با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران شرکت برگزار شد؛ طی حکمی از سوی حسین رمضانی مدیرعامل هلدینگ گردشگری تأمین اجتماعی شهریار نبوی به‌ عنوان عضو موظف هیئت‌مدیره و جانشین سعید یاور پور در گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی معرفی شد. همچنین در این مراسم از سعید یاور پور عضو پیشین هیئت‌مدیره که در این مدت راهبری معاونت سرمایه گذاری و توسعه را برعهده داشت با اهداء لوح یادبود تشکر و قدردانی به عمل آمد.
اطلاعات بیشتر
...
نمایش 1 - 6 از 187 اخبار و رویدادها
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
تلفن رزرواسیون
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved