خبرهای ستاد مرکزی ایرانگردی
1403/02/24
مدیرعامل در بازدید از هتل جهانگردی سنندج عنوان کرد؛
مدیران با پویایی و تلاش مضاعف باعث تحقق اهداف شرکت شوند
به گزارش روابط عمومی گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، در هفته‌ای که گذشت هتل جهانگردی سنندج میزبان مدیرعامل و معاونین شرکت بود.
اطلاعات بیشتر
1403/02/23
گزارش تصویری؛ بازدید مدیرعامل و معاونان شرکت از هتل های جهانگردی سنندج و مریوان
به گزارش روابط عمومی گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی، دکتر فریبا عباسی نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی در رأس هیاتی متشکل از معاونان، اجرایی، مالی و اداری و توسعه و بازاریابی و مشاور مدیرعامل و مدیر حراست از هتل های جهانگردی سنندج و مریوان بازدید کرد.
اطلاعات بیشتر
1403/02/22
سردار داوود غیاثی راد با مدیرعامل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی دیدار و گفتگو کرد
به گزارش روابط عمومی، معاون فرهنگی امور رزمندگان غرب و شمال غرب کشور در ستاد کل نیروهای مسلح با حضور در دفتر مرکزی گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی با مدیرعامل دیدار و گفتگو کرد.
اطلاعات بیشتر
1403/02/22
در جلسه شورای معاونین مطرح شد؛
راه‌اندازی باشگاه مشتریان از الویت های مهم شرکت است
به گزارش روابط عمومی گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، جلسه شورای معاونین با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت‌مدیره، معاونین و مدیران مستقل برگزار شد.
اطلاعات بیشتر
1403/02/08
افتتاح مهمانسرای جهانگردی "میل ۷۲" در پایانه مرزی میرجاوه
با توجه به اینکه سالانه صدها زائر عتبات عالیات، مشهد مقدس و حرم حضرت معصومه سلام ا... از این مرز وارد کشور می‌شوند، این اقدام باعث رونق صنعت گردشگری و اقتصادی این شهرستان همسایه با مرز پاکستان می‌شود‌.
به گزارش روابط عمومی گروه هتل‌های ایرانگردی وجهانگردی، در حاشیه نشست سالانه مدیران ستادی و استانی "صندوق بازنشستگی کشوری"، با حضور مهدی مسکنی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و فریبا عباسی مدیرعامل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، مهمانسرای جهانگردی میل ۷۲ واقع در شهرستان میرجاوه بصورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.

فریبا عباسی، به‌روز رسانی و راه‌اندازی این مجموعه اقامتی را در راستای تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری دانست و عنوان کرد بعد از سال‌ها رها شدگی، این مجموعه اقامتی با حمایت های سهامداران به ناوگان هتل‌داری این شرکت باز گشت.
وی با ابراز خرسندی از توجه سهامداران به امر نوسازی هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی افزود، سلسله اقداماتی در این راستا جهت صیانت از اموال بیت المال و بازنشستگان معزز آغاز شده که با قدرت در سطح کشور ادامه خواهد یافت تا شاهد ارائه خدمات مطلوب‌ به مسافرین و بازنشستگان عزیزمان باشیم.
در ادامه این مراسم مهدی مسکنی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری ضمن عرض خدا قوت به همکاران گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی در میل ۷۲ و شهرستان میر جاوه گفت: این اتفاق مبارک، جای قدردانی از زحمات این مجموعه را دارد، چراکه به دلیل کمبود امکانات در این منطقه می‌توان با ایجاد زیر ساخت‌های گردشگری، شاهد افزایش میزان جذب توریست و در نتیجه توسعه اقتصاد این شهرستان کم برخوردار باشیم.
راه‌اندازی این مجموعه اقامتی که شامل ۷ باب اتاق و ۱۶ تخت می‌باشد در زمانی کمتر از ۷۰ روز با اعتباری بیش از ۷ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید که برای حداقل ۱۰نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم شغل ایجاد می‌کند.
اطلاعات بیشتر
1403/02/04
انتصاب اعضای جدید هیأت مدیره گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
با حضور محمود قائدی عضو هیأت مدیره و معاون نظارت بر امور شرکت‌های، شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا، فریبا عباسی نایب رئیس هیات مدیره و ... ، معارفه اعضا جدید هیأت مدیره این شرکت برگزار شد.
اطلاعات بیشتر
...
نمایش 1 - 6 از 180 اخبار و رویدادها
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
رزرواسیون هتل ها
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved