برگزاری گردهمایی سراسری مدیران استانی گروه هتلهای ایرانگردی وجهانگردی
برگزاری گردهمایی سراسری مدیران استانی گروه هتلهای ایرانگردی وجهانگردی
گردهمایی سراسری مدیران استانی با حضور دکتر فریبا عباسی مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی، معاونین و مدیران هتلهای ایرانگردی و جهانگردی برگزار شد.
این جلسه با حضور کرم زاده مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان سمنان، سعید یاورپور عضو هیات مدیره و معاون سرمایه گذاری و توسعه، عماد الدین امیری معاون اجرایی هتلها، حامد افشار معاون مالی و اداری و مهدی کیا مشاور مدیرعامل و مدیر حراست به میزبانی هتل جهانگردی سمنان در فضایی گرم و صمیمی برگزار شد.
ابتدا کردان مدیر گروه هتلهای شرق ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین و آرزوی اقامتی خوش برای مهمانان از استان سمنان به عنوان پایتخت راه ابریشم نام برد و اظهار داشت هتل‌ جهانگردی استان سمنان سهم قابل توجهی در بالا بردن ضریب اشغال مراکز اقامتی استان دارد. در ادامه معاون اجرایی هتل ها ضمن تشکر از حضور مدیرعامل، معاونین، مدیران ستادی و کارگزاران حوزه گردشگری و هتلداری در این نشست به صورت خلاصه گزارشی از وضعیت هتل‌های سطح کشور ارائه نمود و سپس هر یک از مدیران گروه گزارش تصویری از عملکرد ۱۱ ماهه هتل‌های زیر مجموعه ی خود در حوزه‌های درآمدی، بازسازی، بهسازی، تجهیزاتی، پیشنهادات و برنامه‌های آتی خود را به سمع و نظر مدیرعامل و معاونین شرکت رساندند. در این مراسم عباسی نیروهای انسانی خبره، مجرب و کارآمد شرکت را مهم‌ترین سرمایه‌های اصلی این مجموعه بزرگ دانست و گفت که از هیچ تلاشی در جهت رسیدگی به دغدغه ‌های کارکنان دریغ نخواهد کرد و از کلیه ی مدیران درخواست کرد که با توجه به پیشینه رسم مهمان نوازی ایرانیان با روی خوش و لبخند به استقبال مهمانان نوروزی بروند. وی همچنین با اشاره به اینکه با کمک پرسنل شرکت و تلاش آنها موفق به تحقق شعار شرکت یعنی « افزایش درآمد، کاهش هزینه ها» شده ایم یادآوری نمود شرکت توانسته در۶ ماه گذشته رکورد جدیدی را در حوزه در آمدی و سود به ثبت برساند و از تمامی مدیران شرکت خواست تا از جدیدترین استراتژی ها و راهکارهای نوین فروش برای سال ۱۴۰۳ بهره بگیرند. در این نشست کرم‌زاده مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان سمنان نیز طی سخنانی با بیان ظرفیت‌های بی‌نظیر و گردشگری استان سمنان ضمن قدردانی از حضور و فعالیت گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی در این استان قدردانی و از برنامه های پیش روی این شرکت جهت برای بازسازی و بهسازی هتل‌ها اعلام حمایت و پشتیبانی نمود. گفتنی است در حاشیه این مراسم به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری تعدادی نهال در محوطه هتل به صورت نمادین توسط حاضرین در این جلسه غرس شد.
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
تلفن گویا
رزرواسیون هتل ها
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved