در دیدار رئیس جامعه هتلداران ایران با مدیرعامل ایرانگردی و جهانگردی مطرح شد؛
پرورش نیروی متخصص، جانشین پروری و کاهش هزینه حامل‌های انرژی، ضرورت امروز صنعت هتل داری است
در دیدار رئیس جامعه هتلداران ایران با مدیرعامل ایرانگردی و جهانگردی مطرح شد؛
پرورش نیروی متخصص، جانشین پروری و کاهش هزینه حامل‌های انرژی، ضرورت امروز صنعت هتل داری است
مدیرعامل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی با رییس جامعه هتلداران دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی دکتر فریبا عباسی مدیرعامل مجموعه، ظهر امروز و در محل ستاد مرکزی این گروه با دکتر جمشید حمزه‌زاده، رییس جامعه هتلداران ایران دیدار و گفتگو کرد.
مدیرعامل ایرانگردی در این دیدار ضمن خیر مقدم به رییس جامعه هتلداران ایران، از مساعدت و توجه ویژه رؤسای جامعه هتلداران سراسر کشور به گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی قدردانی کرد.
رییس جامعه هتلداران ایران نیز ضمن تبریک به دکتر عباسی مدیرعامل جدید شرکت، از انتصاب بانوان متخصص در رأس گروه‌های هتل داری در کشور و از بدنه مجموعه ها ابراز خرسندی کرد.
حمزه‌زاده توجه به هم افزایی و پرورش نیروی انسانی متخصص و کارآمد، توجه به اصل جانشین پروری و کاهش هزینه‌ حامل‌های انرژی در هتل را از ضروریات امروز صنعت هتل داری دانست و افزود: خوشبختانه گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی طی سنوات اخیر توجه به این سه اصل را محور حرکت خود قرار داده است و امیدواریم با رویکرد مدیریت جدید شاهد تعالی، رشد و توسعه هرچه بیشتر این گروه به عنوان گسترده‌ترین زنجیره هتلداری کشور در راستای رسیدن به گردشگری پایدار باشیم.
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2023 ITTIC, All Right Reserved