راه‌ اندازی تورهاي گردشگری جهت‌ بازنشستگان استان بوشهر
راه‌ اندازی تورهاي گردشگری جهت‌ بازنشستگان استان بوشهر
مدیر عامل شرکت‌ سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی از بسته‌ هاي گردشگری جديد جهت‌ رفاه بازنشستگان کشوری استان بوشهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی به نقل از کانون بازنشستگی استان بوشهر، عباسي مدير عامل شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی با حضور در جلسه هم اندیشی کانون‌ها گفت: جهت‌ رفاه بازنشستگان استان بوشهر بسته‌ های جديد گردشگری برای بازديد از مقاصد گردشگری استان های همجوار تعریف و راه‌ اندازي خواهد شد.

پيش از ايشان داريوش کشتکار مدير صندوق بازنشستگی کشوري استان گفت: موضوع گردشگری اخيرا" در میز خدمت برپا شده‌ و در شهرستان های دشتستان و گناوه از سوي بازنشستگان از صندوق بازنشستگی کشوری مطالبه‌ گردیده است و با توجه‌ به‌ استقبال خوبي که بازنشستگان استان در سال‌های قبل از کرونا داشتند اميد است‌ فعالیت‌های گسترده تر در خصوص این موضوع صورت‌ پذیرد.

در ادامه جلسه عالي بازدار، رئیس کانون بازنشستگان آموزش و پرورش نيز به نمایندگی از ساير کانون‌ها گفت: بيشترين درخواست بازنشستگان سفر زیارتی به مشهد مقدس بوده‌ و سفر به این استان نسبت به سفرهای سیاحتی در اولیت انتخابشان قرار دارد، با پرداخت یارانه سفر به استان‌های محروم که سال‌ های قبل در قالب طرح "در خانه‌ نمانیم " اجرا می شد مجددأ امکانات لازم برای بازنشستگان فراهم شود.
ساير رؤسای کانون‌های بازنشستگان نيز هر يک به بيان انتقادات و پیشنهادات خود نسبت به موضوعات گردشگری ابراز نظر داشتند.

شرکت‌ سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی دارای ۴۷ مرکز اقامتی و پذيرايي در سراسر کشور من جمله‌ هتل دلوار بوشهر می باشد.
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
تلفن رزرواسیون
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved