رسول گرامی اسلام و خاندان مطهر ایشان، مظهر تام انوار الهی و آینه تمام نمای صفات جمال و جلال حضرت حق هستند
رسول گرامی اسلام و خاندان مطهر ایشان، مظهر تام انوار الهی و آینه تمام نمای صفات جمال و جلال حضرت حق هستند
به گزارش روابط عمومی گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، دکتر ذوقی مدیرعامل این شرکت به مناسبت رحلت رسول اکرم «ص»، شهادت امام حسن مجتبی «ع» و امام هشتم شیعیان، حضرت امام رضا«ع» پیام تسلیت صادر کرد، متن پیام مدیر عامل به شرح ذیل است:

قالَ رَسُولَ الله «ص»:
إِنِّي تَارِكٌ فِيكُمُ الثَّقَلَيْنِ كِتَابَ اللَّهِ وَ عِتْرَتِي أَهْلَ بَيْتِي ما إِنْ تَمَسَّكْتُمْ بهما لَنْ تَضلُّوا أبَداً و إنّهما لَنْ يَفْتَرِقا حَتى يَرِدا عَلَيَّ الحَوْضَ

پیامبر گرامی اسلام فرمودند:
همانا من دو چیز گرانبها را در میان شما باقی می‌گذارم، کتاب خدا و اهل بیتم را، تا زمانی که به این دو چیز گرانبها تمسک کنید گمراه نخواهید شد، این دو از یکدیگر جدا نخواهند شد تا اینکه روز قیامت در کنار حوض کوثر نزد من برگردند.

به حق رسول گرامی اسلام و خاندان مطهر ایشان، مظهر تامّ اسماء و انوار الهی و آینه تمام نمای صفات جمال و جلال خداوندی هستند. آنان، پیشوایان بشر به سوی فضیلت ها و ارزش های متعالی انسانی و الهی اند و آشنایی با ابعاد گوناگون شخصیت و زندگی این رهبران الهی، بهترین توشه سالکان و رهروان راه حقیقت و پاکبازان طریقِ سعادت و کمال است.
زندگی پیامبر رحمت و مهربانی و ائمه هدی(علیهم السلام) داستان انسان های پاک و به کمال رسیده ای است که برای هر پوینده ای، راهی هموار و مستقیم به سوی حقیقت را نشان می دهد. آری زندگی پرفراز و نشیب و سراسر صلابت و جاودانگی آنان، می تواند همه ابعاد و شئون مختلف حیات انسان کامل را تجلی نماید.
این روزها ایام سالگرد وفات حضرت محمد مصطفی(ص) است که بنای ستم و بیدادی را که بر فرزند آدم می‌رفت برانداخت و نوای خوش قسط و عدل را در جهان طنین‌‌افکن‌ ساخت؛ بزرگمردی که در پیشگاه انسانیت، سرود توحید سر داد. با ظهورش پابرهنگان و آنانکه اربابان بیداد به استضعافشان کشانده‌ بودند، گوهر آزادگی و حریت را در آغوش کشیدند.

امروز او از جهان رفته است اما دیری نخواهد پایید که قائم آل محمد، مهدی موعود «عج» و واپسین حجت توحید بر انسانها عرضه می‌گردد تا مومنان آفاق در پرتو خورشید اسلام، شاهد غروب بتان و مستکبران باشند.

در چهاردهمین قرن از ظهور حضرت محمد که جهان بشری هنوز از آتش جهل رنج می برد، ندای بلند توحیدی که از گلوی پاک آخرین پیامبر خدا برخاست هنوز در پهنه کره‌ خاکی طنین‌انداز است و امت او در روز وفاتش پیام وحدت خویش را با پرچم شکوهمند اسلام به گوش جهانیان می‌رسانند.

به همین سبب برتمامی کارکنان خدوم گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی فرض است تا به تبعیت از سیره آن پیامبر رحمت و برپا کننده عدل و داد و تأکیدات مقام معظم رهبری، حضرت امام خامنه ای: مبارزه با فساد را در اولویت اهداف خود قرار داده، جهاد اقتصادی و اجتماعی و صیانت از حقوق بازنشستگان ارجمند و نیز سهامداران را بر خود لازم و واجب می دانیم و در راه مولد سازی، ارتقای خدمات خواهیم کوشید.

این ایام همچنین سالروز شهادت سبط اکبر پیامبر، امام حسن مجتبی(ع) است که در روزهای طوفانی صدر اسلام همچون بازویی پرتوان در کنار پدر بزرگوارش و نیز در دوران زمامداری کوتاه خودش سعی نمود تا از کیان اسلام و مسلمین دفاع کند؛ ولی افسوس نیرنگ منافقان و دشمنان اسلام که لباس دوستی دین و امارت مسلمین را به دروغ بر تن کرده بودند، از کاسه زهرآگین دشمن خانگی بیرون آمد و دومین شهید امامت و کرامت به جهان اسلام تقدیم شد.

همچنین در واپسین روزهای ماه صفر سالگرد شهادت غریبانه و مظلومانه امام علی بن موسی الرضا(ع)، آن امام همام را اینگونه خطاب قرار می‌دهیم که ای امامِ غریب! ای قبله‌یِ آمالِ مشتاقان خوشنودی و رضا! هنگامی که نقشِ گنبدِ پر نورِ تو در پرده‌یِ چشمانمان می‌افتد، آمیزه‌ای از احساس تعالی و شکوه در قلب‌‌هایمان می‌نشیند. این نقشی است که محبت و دوستیِ شما و اجداد بزرگوارتان پیوسته در رگانمان به دوردست‌ترین منافذِ جسم و جان می‌رساند و حاصل این پیوند چیزی نیست جز فروزان‌تر شدن ِآتشِ عشقِ ولایتِ که به مثابه‌ی میراثی پرارج در سینه‌هایمان جاوید شده ‌است.

به همین مناسبت فرارسیدن رحلت جانگداز و مظلومانه اشرف مخلوقات، خاتم الأنبیاء، حضرت محمد مصطفی(ص)، شهادت مظلومانه سبط اکبر پیامبر، امام حسن مجتبی(ع) و شهادت غریبانه هشتمین پیشوای معصوم، حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) را بر تمامی همکاران گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی و عموم مسلمان تسلیت عرض می نمایم.

مهدی ذوقی
نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2023 ITTIC, All Right Reserved