ركورد ضريب اشغال ٧٣ درصدى هتلهاى ايرانگردى و جهانگردى در مهرماه شكست
مديرعامل هتلهاى ايرانگردى و جهانگردى خبر داد؛
ركورد ضريب اشغال ٧٣ درصدى هتلهاى ايرانگردى و جهانگردى در مهرماه شكست
محمدرضا پوینده مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی از شکسته شدن رکورد ضریب اشغال هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی در مهرماه سال جاری و پس از ۲۰ سال خبر داد.

محمدرضا پوینده مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی در گفت‌و‌گو با روابط‌عمومی آتیه صبا اظهار کرد: در یکی دو ماه گذشته بحث واکسیناسیون بطور جدی در کشور دنبال شده و بخش اعظمی از مردم واکسینه شدند.
وی ادامه داد: با تسریع واکسیناسیون همگانی و کاهش محدودیت‌های سفر، درخواست متراکم شده سفر در بین مردم از طریق تمایل بیشتر آنها به گشت‌و‌گذار خود را نشان داده و این امر موجب افزایش تقاضای سفر در یکی دو ماه گذشته برای گردشگری داخلی شده است.
پوینده در مورد رکوردی که بعد از ۲۰ سال از تاسیس شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی در زمینه ضریب اشغال هتل‌های این مجموعه ثبت شد، خاطرنشان کرد: در ۱۸ ماه گذشته طرح سالم‌گردی، ایرانگردی را که ۱۳ مرحله دارد براساس توصیه‌های سازمان جهانی بهداشت، وزارت بهداشت ایران و همینطور توصیه‌های ۲۰ گانه سازمان جهانی گردشگری در زمینه رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای مقابله با ویروس کرونا، در گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی اجرا کردیم و بدنبال اطلاع رسانی گسترده‌ا‌ی که در مورد آن انجام شد، بسیار مورد استقبال قرار گرفت و موجب شد تا این رکورد تاریخی در مجموعه ما ثبت شود.
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
تهران ، خیابان ولیعصر ، روبروی توانیر ، کوچه شمس ، پلاک ۳
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2021 ITTIC, All Right Reserved