اخبار صنعت گردشگری و هتلداری
1402/02/17
بازدید مدیرعامل گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی از پنجمین نمایشگاه ایران اکسپو
دکتر مهدی ذوقی، نائب رئیس و مدیرعامل گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی با حضور در محل نمایشگاه های بین المللی ایران، از پنجمین نمایشگاه ایران اکسپو(نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران) بازدید کرد.
اطلاعات بیشتر
1400/11/12
بازدید رییس و عضو هیأت مدیره گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران
پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری از 9 الی 12 بهمن با نشست‌هایی متنوع، پنل‌ها، کارگاه‌ها و میزگردهای تخصصی با حضور اساتید و فعالان حوزه گردشگری برگزارشد.
اطلاعات بیشتر
1400/10/22
لغو محدودیت‌ سفرهای کرونایی از کشورهای همسایه
علی اصغر شالبافیان امروز سه شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰ در گفت و گو با خبرنگار میراث آریا با تشریح مهمترین مصوبات جلسه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا، گفت: با پیگیری و تلاش‌های مسئولان وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، محدودیت‌های سفر از کشورهای همسایه به ایران برداشته شد و وضعیت سفر از کشورهای همسایه به ایران به حالت قبل برگشت.
او افزود: ...
اطلاعات بیشتر
1400/08/04
با همکاری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و هتل جهانگردی دیزین برگزار شد؛
رالی گردشگری خودروهای تاریخی و کلاسیک
کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در ادامه اجرای رالی های گردشگری، رالی خودروهای تاریخی و کلاسیک را با شرکت بیش از ۷۰ دستگاه خودرو برگزار کرد.
اطلاعات بیشتر
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2023 ITTIC, All Right Reserved