تورهای ایرانگردی و جهانگردی
1403/03/26
" آمدم ام شاه پناهم بده "
زیارت تو بهترین پاداشی است که نصیبمان می‌شود، اگر زیارت تو پاداش هزاران حج مقبول را هم نداشته باشد، آن‌چنان حلاوتی دارد که به تمام داشته‌های این دنیا می‌ارزد. شمارا به سفر زیارتی مشهد مقدس دعوت می‌کنیم، در این سفر معنوی و فرصتی بی‌بدیل برای ارتباط با امام رئوف و زیارت حرم امام رضا با ما همراه باشید. ارائه بسته اقامتی مشهد مقدس توسط دفتر خدمات مسافرتی گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی؛ علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام و اطلاع از شرایط به آدرس www.agency.ittic.com مراجعه و یا با تلفن 42643-021 تماس بگیرند.
اطلاعات بیشتر
1403/03/26
عاشقان زیارت امام حسین (ع) راهی کربلا می شوند
هر ساله هزاران نفر از عاشقان زیارت امام حسین (ع) از نقاط مختلف ایران راهی کربلا می شوند، تشرف به عتبات عالیات یک تجربه بی نظیر و منحصر به فرد برای زائران است که می تواند یک سفر معنوی ومذهبی را برای آنها به ارمغان آورد. زائران ارجمند می توانند با حضور در نجف اشرف، کربلای معلی و کاظمین احساسات و ارادت خود را بیش از پیش به اهل بیت عصمت و طهارت ابراز کنند.
پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال یک تجربه زیارت متفاوت و متنوع هستید با دفتر خدمات مسافرتی گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی همراه باشید. علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام و اطلاع از شرایط بسته‌ سفرهای زیارتی به آدرس www.agency.ittic.com مراجعه و یا با تلفن 42643-021 تماس بگیرند.
اطلاعات بیشتر
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
تلفن رزرواسیون
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved