حوزه وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری
1403/02/08
با هدف هم افزایی و برنامه‌ریزی برای ارائه خدمات بهتر به بازنشستگان عزیز؛
نشست سالانه مدیران ستادی و استانی صندوق بازنشستگی کشوری برگزار شد
نشست سالانه مدیران ستادی و استانی صندوق بازنشستگی کشوری برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، این نشست صبح امروز (چهارشنبه ۵اردیبهشت ماه) با هدف بررسی عملکرد و اقدامات مدیریت های استانی، هماهنگی و هم افزایی بین واحدهای ستادی و استانی و برنامه ریزی و سیاست گذاری جهت ارائه خدمات مناسب به بازنشستگان و ذینفعان صندوق بازنشستگی کشوری با حضور مدیران ۳۱ استان کشور و مدیران ستادی این صندوق تشکیل شد.

در این نشست، مدیران استانی ضمن ارائه گزارشی از مهم ترین اقدامات و دستاوردهای مدیریت های صندوق بازنشستگی کشوری در سطح استان ها به بیان دغدغه ها و مشکلات حوزه امور استان های صندوق و بازنشستگان کشوری پرداختند.
اطلاعات بیشتر
1402/12/02
ورود ۳۰ هزار میلیارد تومان خوراکی به سفره مردم با اجرای طرح فجرانه "کالابرگ"
معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه ۲۲۰ هزار فروشگاه متصل به طرح کالابرگ هستند، گفت: با گذشت ۱۱ روز از اجرای طرح فجرانه کالابرگ، مجموعاً ۳۰ هزار میلیارد تومان وارد سفره مردم شده که چرخ تولید را نیز وادار به تحرک کرده است.
اطلاعات بیشتر
1402/12/02
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ایرنا خبر داد:
استقبال ۴۷ درصدی از برنامه ارتقای امنیت غذایی کودکان زیر پنج سال
تهران. ایرنا، معاون رفاه و امور اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از استقبال مشمولان از برنامه ارتقای امنیت غذایی کودکان زیر پنج سال خبر داد و گفت: در مرحله اول میزان مشارکت ۴۱۵ هزار و ۵۶ خانوار مشمول بیش از ۴۷ درصد بوده است.
اطلاعات بیشتر
1402/12/02
طرح ملّی ارائه سبد غذایی رایگان به مادران دارای فرزند زیر ۲ سال دهک یک درآمدی(یسنا) آغاز شد
به گزارش روابط عمومی گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی و به نقل از مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اجرای این طرح در راستای اجرای ماده ۲۴ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت با هدف حمایت از مادران شیرده دارای فرزند زیر ۲ سال در دهک یک درآمدی در هشت استان کم‌برخوردار(با اولویت محرومیت و نرخ باروری زیر ۲/۵ درصد) با ارائه سبد غذایی رایگان در بستر کالابرگ الکترونیکی انجام می‌شود‌.
اطلاعات بیشتر
1402/11/25
با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هلدینگ های تابعه صندوق بازنشستگی کشوری؛
رویداد خدمات نوین و دستاوردهای ارزش آفرین صندوق بازنشستگی برگزار شد
همایش و نمایشگاه رونمایی از خدمات نوین و دستاوردهای ارزش آفرین صندوق بازنشستگی کشوری، هلدینگ ها و شرکت های تابعه در مرکز همایش های کتابخانه ملی ایران آغاز به کار کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، این رویداد با حضور هلدینگ ها و شرکت های صندوق بازنشستگی کشوری در قالب نمایشگاه دستاوردها و همچنین همایشی به منظور رونمایی از ۱۲۰ طرح جدید شرکت های مهم این صندوق برگزار شد.

این مراسم باحضور صولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مهدی مسکنی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، مدیران عامل و اعضای هیات مدیره هلدینگ ها و شرکت های تابعه صندوق بازنشستگی کشوری برگزارشد.

همچنین در حاشیه برگزاری همایش و نمایشگاه رونمایی از «خدمات نوین و دستاوردهای ارزش آفرین» چندین تفاهم نامه همکاری بین شرکت ایرانگردی و جهانگردی و شرکت های تابعه صندوق از جمله کفش ملی، صنایع شیر ایران، گلف اجنسی، انبارهای عمومی، فجر جهاد و کاغذ سازی قائم شهر با هدف هم افزایی، توسعه خدمت و استفاده از دانش و فناوری های نوین و همچنین تبادل تجربه های موجود، به امضای مدیران عامل بنگاه های اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری رسید.
اطلاعات بیشتر
1402/05/28
۲۵ سفر استانی مدیر عامل صندوق بازنشستگی در ۹ ماه
مدیر عامل صندوق بازنشستگی از آذرماه ۱۴۰۱ تا کنون ۲۵ سفر استانی رفته و به طور میانگین هفته ای یک سفر استانی دو الی سه روزه داشته است.
اطلاعات بیشتر
نمایش 1 - 6 از 24 اخبار و رویدادها
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
تلفن رزرواسیون
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved