حوزه وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری
1402/12/02
ورود ۳۰ هزار میلیارد تومان خوراکی به سفره مردم با اجرای طرح فجرانه "کالابرگ"
معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه ۲۲۰ هزار فروشگاه متصل به طرح کالابرگ هستند، گفت: با گذشت ۱۱ روز از اجرای طرح فجرانه کالابرگ، مجموعاً ۳۰ هزار میلیارد تومان وارد سفره مردم شده که چرخ تولید را نیز وادار به تحرک کرده است.
اطلاعات بیشتر
1402/12/02
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ایرنا خبر داد:
استقبال ۴۷ درصدی از برنامه ارتقای امنیت غذایی کودکان زیر پنج سال
تهران. ایرنا، معاون رفاه و امور اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از استقبال مشمولان از برنامه ارتقای امنیت غذایی کودکان زیر پنج سال خبر داد و گفت: در مرحله اول میزان مشارکت ۴۱۵ هزار و ۵۶ خانوار مشمول بیش از ۴۷ درصد بوده است.
اطلاعات بیشتر
1402/12/02
طرح ملّی ارائه سبد غذایی رایگان به مادران دارای فرزند زیر ۲ سال دهک یک درآمدی(یسنا) آغاز شد
به گزارش روابط عمومی گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی و به نقل از مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اجرای این طرح در راستای اجرای ماده ۲۴ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت با هدف حمایت از مادران شیرده دارای فرزند زیر ۲ سال در دهک یک درآمدی در هشت استان کم‌برخوردار(با اولویت محرومیت و نرخ باروری زیر ۲/۵ درصد) با ارائه سبد غذایی رایگان در بستر کالابرگ الکترونیکی انجام می‌شود‌.
اطلاعات بیشتر
1402/11/25
با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هلدینگ های تابعه صندوق بازنشستگی کشوری؛
رویداد خدمات نوین و دستاوردهای ارزش آفرین صندوق بازنشستگی برگزار شد
همایش و نمایشگاه رونمایی از خدمات نوین و دستاوردهای ارزش آفرین صندوق بازنشستگی کشوری، هلدینگ ها و شرکت های تابعه در مرکز همایش های کتابخانه ملی ایران آغاز به کار کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، این رویداد با حضور هلدینگ ها و شرکت های صندوق بازنشستگی کشوری در قالب نمایشگاه دستاوردها و همچنین همایشی به منظور رونمایی از ۱۲۰ طرح جدید شرکت های مهم این صندوق برگزار شد.

این مراسم باحضور صولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مهدی مسکنی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، مدیران عامل و اعضای هیات مدیره هلدینگ ها و شرکت های تابعه صندوق بازنشستگی کشوری برگزارشد.

همچنین در حاشیه برگزاری همایش و نمایشگاه رونمایی از «خدمات نوین و دستاوردهای ارزش آفرین» چندین تفاهم نامه همکاری بین شرکت ایرانگردی و جهانگردی و شرکت های تابعه صندوق از جمله کفش ملی، صنایع شیر ایران، گلف اجنسی، انبارهای عمومی، فجر جهاد و کاغذ سازی قائم شهر با هدف هم افزایی، توسعه خدمت و استفاده از دانش و فناوری های نوین و همچنین تبادل تجربه های موجود، به امضای مدیران عامل بنگاه های اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری رسید.
اطلاعات بیشتر
1402/05/28
۲۵ سفر استانی مدیر عامل صندوق بازنشستگی در ۹ ماه
مدیر عامل صندوق بازنشستگی از آذرماه ۱۴۰۱ تا کنون ۲۵ سفر استانی رفته و به طور میانگین هفته ای یک سفر استانی دو الی سه روزه داشته است.
اطلاعات بیشتر
1402/05/15
سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای از مهم‌ترین مراکز توسعه‌آفرین کشور است تأکید بر تقویت ارتباط آموزش‌های مهارتی و صنعت
«سیدصولت مرتضوی» در آیین تکریم و معارفه معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای کشور با اشاره به تحولات گسترده سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای در دو سال گذشته، اظهار داشت: دستیابی به رشد و رهایی از چالش بیکاری از رسالت‌های تقویت آموزش‌های مهارتی در کشور است.
اطلاعات بیشتر
نمایش 1 - 6 از 23 اخبار و رویدادها
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
تلفن گویا
رزرواسیون هتل ها
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved