آغاز عملیات تجهیز تالار و ساخت چایخانه سنتی هتل جهانگردی میگون به مناسبت دهه مبارک فجر
آغاز عملیات تجهیز تالار و ساخت چایخانه سنتی هتل جهانگردی میگون به مناسبت دهه مبارک فجر
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل در مراسمی که به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد با دستور مدیرعامل شرکت آغاز عملیات تجهیز تالار و ساخت چایخانه سنتی هتل جهانگردی میگون با حضور معاونین و مدیران ارشد شرکت،خشنودی بخشدار و شهبازی شهردار منطقه رودبار قصران آغاز گردید.
در جلسه ای که پیش از آغاز این مراسم برگزار شد فریبا عباسی اعلام کرد طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار است طی مدت 6 ماه پروژه تجهیز تالار و ساخت چایخانه سنتی هتل توسط متخصصان داخلی شرکت و با استفاده از تجهیزات مدرن به پایان برسد و سپس با جذب نیروهای بومی و برگزاری دوره های آموزشی تخصصی مجموعه تالار میگون که بیش از یک دهه است که بلا استفاده باقی مانده است را راه اندازی کنیم.
شهبازی شهردار منطقه نیز با اشاره به کیفیت خوب خدمات ارائه شده در مجموعه هتل جهانگردی میگون خاطر نشان کرد از تصمصم مدیریت شرکت مبنی بر اجرای این پرژه که موجب رونق اقتصادی و مهمتر از آن اشتغال زایی برای جوانان این منطقه می شود استقبال می کنیم و آمادگی هرگونه مساعد لازم در جهت پیشبرد هرچه سریعتر این پروژه را داریم.
در پایان حاضرین در مراسمی کلنگ شروع ساخت چایخانه را بر زمین زده و آغاز عملیات تجهز تالار را اعلام کردند.
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
تلفن گویا
رزرواسیون هتل ها
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved