آموزش‌ مهارت گردشگری وارد فاز جدید شد
افتتاح مرکز جوارکارگاهی آموزشی هتل جهانگردی ارومیه؛
افتتاح مرکز جوارکارگاهی آموزشی هتل جهانگردی ارومیه01
آموزش‌ مهارت گردشگری وارد فاز جدید شد
🔹به‌گزارش روابط‌عمومی گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی؛ مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی در حاشیه مراسم افتتاح این مرکزبیان کرد: آموزش‌های هدفمند در رشته‌های هتل‌داری، آشپزی و شیرینی پزی، مشتری مداری و اخلاق حرفه‌ای در ایم مرکز، با‌توجه به نیاز و وضعیت ممتاز استان در این حوزه از اولویت‌ها می‌باشد.
محمد سلیم عباسی هم‌چنین خاطرنشان کرد: استان آذربایجان غربی ظرفیت تبدیل شدن به قطب گردشگری را دارد و چشم انداز گردشگری این استان نیازمند توسعه آموزش در این حوزه است.
محمد خدایی مدیر گروه غرب هتل‌های ایرانگردی و مدیر هتل جهانگردی ارومیه نیز بیان کرد: هتل چهار ستاره جهانگردی ارومیه با‌قدمت بیش از نیم قرن ارائه خدمات و دارا بودن امکانات، ابنیه و تجهیزات ممتاز به‌عنوان یکی از هتل‌های پیشگام صنعت گردشگری استان و کشور از ظرفیت‌های بالقوه‌ای برای تربیت نیروی ماهر صنعت گردشگردی برخوردار است.
خدایی همچنین اظهار کرد: این ظرفیت را میتوان از طریق نیاز سنجی استانی و شهرستانی، در‌جهت ایجاد مرکز آموزشی صنایع، سازمان‌ها و دانشگاه‌ها و تربیت نیروی ماهر و رونق گردشگری بکار گرفت.
در پایان این مراسم که با حضور معاونان، کارشناسان و نمایندگان اداره‌کل کار، رفاه و تامین اجتماعی، اداره‌کل صنایع معادن و بازرگانی و اتاق بازرگانی استان آذربایجان غربی برگزار شد، تفاهم‌نامه فی‌مابین هتل جهانگردی ارومیه و اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان‌غربی امضا و پروانه فعالیت مرکز بین کارگاهی هتل جهانگردی ارومیه به مدیر این هتل واگذار شد.
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
تهران ، خیابان ولیعصر ، روبروی توانیر ، کوچه شمس ، پلاک ۳
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2022 ITTIC, All Right Reserved