آیین تکریم و معارفه مدیرمالی گروه غرب و جنوب غرب هتل های ایرانگردی و جهانگردی
با حضور مدیر امور مالی شرکت و تنی چنداز مدیران و حسابداران برگزار شد؛
آیین تکریم و معارفه مدیرمالی گروه غرب و جنوب غرب هتل های ایرانگردی و جهانگردی
جلسه هم اندیشی مدیران مالی گروه های شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل و به نقل از رابط روابط عمومی هتل جهانگردی ارومیه جلسه هم اندیشی مدیران مالی گروه با حضور حیدرمرادی مدیر امورمالی وبودجه، سیدصادق صید مدیر حسابداری، محمد خدایی مدیر گروه غرب، علی اکبر یارویسی مدیر گروه جنوب غرب و تنی چند از مدیران مالی و حسابداران گروه های غرب وجنوب غرب و مرکزی با رویکرد ضرورت رعایت الزامات و نظم مالی وشرح کلی بودجه سال ۱۴۰۱ برگزار شد.
در این مراسم همچنین آئین تکریم اسماعیل ثروت جو مدیر مالی منطقه غرب و معارفه سیفعلی فرهادی بعنوان حسابدار هتل جهانگردی ارومیه در روز جمعه ۶ اسفندماه جاری در هتل جهانگردی ارومیه برگزار گردید .
در این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، خدایی مدیر منطقه غرب ضمن خیرمقدم به حاضرین در خصوص اهداف برگزاری جلسه سخنانی ارائه و در ادامه از زحمات، تلاش و ۳۰ سال فعالیت ارزشمند اسماعیل ثروت جو در سمت مدیر مالی، گروه هتلهای غرب و جنوب غرب و نیز مدیرمالی هتل جهانگردی ارومیه قدردانی کرد.
مرادی، مدیر امور مالی وبودجه نیز ضمن قدردانی از خدمات صادقانه ثروت جو ، در خصوص اولویت های کاری پایان سال مالی توصیه ها و پیشنهادات لازم را ارائه داد. وی همچنین لوح یادبود معاون مالی واداری را به ثروتجو اهدا کرد، مدیران منطقه غرب، جنوب غرب و مرکز نیز، به بیان دیدگاههای خویش در خصوص دستور جلسه و قدردانی از زحمات مدیر محترم مالی منطقه غرب و جنوب غرب پرداختند.
شایان ذکر است سیفعلی فرهادی حسابدار جدید هتل جهانگردی ارومیه پیش تر در سمت حسابدار هتل جهانگردی مرند مشغول به خدمت بود.

ارسالی از مهسا قربانلو رابط روابط‌ عمومی هتل جهانگردي ارومیه
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
تهران ، خیابان ولیعصر ، روبروی توانیر ، کوچه شمس ، پلاک ۳
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2022 ITTIC, All Right Reserved