آیین نکوداشت بانوان شاغل در گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی
به گزارش روابط عمومی گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی، به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س)، مراسمی با عنوان آئین نکوداشت بانوان شاغل در گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی برگزار شد.
در ابتدای این مراسم دکتر فریبا عباسی مدیرعامل و نائب رئیس هیأت مدیره شرکت طی تماسی که به صورت ویدئو کنفرانس برقرار شده بود ضمن تبریک بابت روز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)، ایشان را الگو و اُسوه ی بی بدیل زنان در عرصه های مختلف خواند و این روز مبارک را به همه بانوان شاغل در گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی تبریک گفته و از تلاش های بی وقفه آنان در پیشبرد هرچه بیشتر اهداف شرکت تقدیر و تشکر کرد.
به همین مناسبت طبق هماهنگی های انجام شده در مراسمی که به طور همزمان در دفتر مرکزی و هتلهای تابعه در حال برگزاری بود با اهداء لوح و هدایایی از بانوان شاغل تجلیل به عمل آمد.
لازم به ذکر است تک تک بانوان در این نشست صمیمانه پیشنهادات و نظرات خود را ارائه دادند.
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
تلفن گویا
رزرواسیون هتل ها
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved