افتتاح مهمانسرای جهانگردی "میل ۷۲" در پایانه مرزی میرجاوه
افتتاح مهمانسرای جهانگردی "میل ۷۲" در پایانه مرزی میرجاوه
با توجه به اینکه سالانه صدها زائر عتبات عالیات، مشهد مقدس و حرم حضرت معصومه سلام ا... از این مرز وارد کشور می‌شوند، این اقدام باعث رونق صنعت گردشگری و اقتصادی این شهرستان همسایه با مرز پاکستان می‌شود‌.
به گزارش روابط عمومی گروه هتل‌های ایرانگردی وجهانگردی، در حاشیه نشست سالانه مدیران ستادی و استانی "صندوق بازنشستگی کشوری"، با حضور مهدی مسکنی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و فریبا عباسی مدیرعامل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، مهمانسرای جهانگردی میل ۷۲ واقع در شهرستان میرجاوه بصورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.

فریبا عباسی، به‌روز رسانی و راه‌اندازی این مجموعه اقامتی را در راستای تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری دانست و عنوان کرد بعد از سال‌ها رها شدگی، این مجموعه اقامتی با حمایت های سهامداران به ناوگان هتل‌داری این شرکت باز گشت.
وی با ابراز خرسندی از توجه سهامداران به امر نوسازی هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی افزود، سلسله اقداماتی در این راستا جهت صیانت از اموال بیت المال و بازنشستگان معزز آغاز شده که با قدرت در سطح کشور ادامه خواهد یافت تا شاهد ارائه خدمات مطلوب‌ به مسافرین و بازنشستگان عزیزمان باشیم.
در ادامه این مراسم مهدی مسکنی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری ضمن عرض خدا قوت به همکاران گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی در میل ۷۲ و شهرستان میر جاوه گفت: این اتفاق مبارک، جای قدردانی از زحمات این مجموعه را دارد، چراکه به دلیل کمبود امکانات در این منطقه می‌توان با ایجاد زیر ساخت‌های گردشگری، شاهد افزایش میزان جذب توریست و در نتیجه توسعه اقتصاد این شهرستان کم برخوردار باشیم.
راه‌اندازی این مجموعه اقامتی که شامل ۷ باب اتاق و ۱۶ تخت می‌باشد در زمانی کمتر از ۷۰ روز با اعتباری بیش از ۷ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید که برای حداقل ۱۰نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم شغل ایجاد می‌کند.
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
رزرواسیون هتل ها
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved