انتصاب اعضای جدید هیأت مدیره گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
انتصاب اعضای جدید هیأت مدیره گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
با حضور محمود قائدی عضو هیأت مدیره و معاون نظارت بر امور شرکت‌های، شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا، فریبا عباسی نائب رئیس هیات مدیره و ... ، معارفه اعضا جدید هیأت مدیره این شرکت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، دومین جلسه هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی با حضور محمود قائدی عضو هیأت مدیره و معاون نظارت بر امور شرکت‌های شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا، مصطفی امیری رئیس هیات مدیره، فریبا عباسی نائب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل، سعید یاورپور عضو هیات مدیره و معاون سرمایه گذاری و توسعه شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی وجهانگردی درسال 1403 این شرکت برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر فریبا عباسی ضمن عرض خیر مقدم به آقای قائدی و اعضای هیات مدیره، گزارش مختصری در خصوص وضعیت عملکرد شرکت ارائه داد، در این راستا قائدی ضمن قدردانی و تشکرصمیمانه از پرسنل خدوم هتلهای ایرانگردی و جهانگردی از این مجموعه به عنوان با تجربه ترین گروه هتلداری کشور یاد کرد.
در پایان جلسه عضو هیأت مدیره و معاون نظارت بر امور شرکت‌های، شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا، سید مهدی مظلوم نژادی و حامد بی آزار را به عنوان اعضای جدید هیأت مدیره شرکت ایرانگردی و جهانگردی معرفی کرد.
درباره ما
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اواسط سال 1379 با هدف جذب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی ، برگزاری تورهای داخلی و خارجی و تورهای ویژه بازنشستگان کشوری ، احداث و بهره برداری از رستوران های شهری و بین شهری ، سرمایه‌گذاری، مشارکت و جلب سرمایه های داخلی و خارجی و .. تاسیس گردید .
این مجموعه اولین و بزرگترین گروه زنجیره ای خدمات اقامتی و پذیرایی کشور با عنوان تجاری «گروه هتل های ایرانگردی...
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی
تهران، خیابان ولیعصر، روبه روی سه راهی توانیر، بن بست شمس، پلاک 3، کد پستی 1516746313
رزرواسیون هتل ها
فکس واحد اداری
02182475618
پست الکترونیک گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی
©2024 ITTIC, All Right Reserved